Promocja jesienna - Telewizja Online
Telewizja Online
zimowa promocja telewizja online

POCZUJ JESIEŃ Z TELWIZJĄ ONLINE

Do końca października 2023 r. pakiet Twoich ulubionych programów dostępny w obniżonej cenie – tylko 69,90 zł za cały rok oglądania!

POCZUJ JESIEŃ Z TELEWIZJĄ ONLINE

Do końca października 2023 r. pakiet Twoich ulubionych programów dostępny w obniżonej cenie – tylko 69,90 zł za cały rok oglądania!

Promocja Jesienna – najczęściej zadawane pytania

1. Jak skorzystać z Promocji Jesiennej?

To proste! Wystarczy, że założysz konto, wejdziesz w zakładkę “Pakiety” w menu, a następnie wybierzesz interesujący Cię pakiet. W oknie, które Ci się otworzy, wybierz “Płatność jednorazowa – za cały rok”

2. Czy mogę skorzystać z Promocji Jesiennej, jeśli mam już wykupiony pakiet?

Jeśli na Twoim koncie użytkownika już jest wykupiony pakiet, to Twoja subskrypcja zostanie przedłużona o okres obowiązywania rocznego pakietu.
Ważne! Jeśli wykupiłeś pakiet Optymalny i skorzystasz z Promocji Jesiennej na ten pakiet, to zostanie przedłużony pakiet Optymalny. Wykupując pakiet Więcej TVN i korzystając z promocji jesiennej w pakiecie Optymalnym, to pakiet Więcej TVN nie zostanie przedłużony o rok. Zamiast tego do Twojego konta zostanie dopisany pakiet Optymalny.

3. Do kiedy obowiązuje Promocja Jesienna?

Promocja Jesienna obowiązuje do 31 października 2023 włącznie.

4. Jakie kanały są dostępne w Promocji Jesiennej?

Jesienna Promocja obejmuje pakiet Optymalny dostępny w Telewizji Online. Pełną listę kanałów w pakiecie Optymalnym możesz zobaczyć na stronie głównej oraz logując się na swoje konto użytkownika.

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja