2x2 TV Online - Stream na żywo - Telewizja Internetowa
Telewizja Online

2×2 TV Online

Twoje ulubione kanały telewizyjne na wyciągnięcie ręki.

Odkryj dużą porcję sensacji, rozrywki, miłości i dramatów w jednym miejscu!

2×2 TV online – najpopularniejsze programy telewizyjne dostępne na żywo

Jesteś domatorem czy podróżnikiem? Dołącz do nas i zapewnij sobie dostęp do ulubionych programów na żywo w Internecie bez względu na to, gdzie teraz jesteś. Przez całą dobę. Bez reklam i bez ograniczeń. Tak jak Ci wygodnie.

2x2 TV logo

Dlaczego warto wykupić dostęp do 2×2 TV online?

‧ Jedno konto, z którego mogą korzystać wszyscy domownicy,
‧ Możliwość oglądania na telefonie, tablecie, komputerze, laptopie i telewizorze,
‧ Transmisja w wysokiej jakości obrazu i dźwięku,
‧ Bez podpisywania wiążących umów.

Jak oglądać 2×2 TV online?

Oglądaj 2×2 TV online w czasie rzeczywistym, gdzie chcesz i kiedy chcesz!

seriale możesz oglądać na żywo w polsce

Na smartfonie i tablecie

Pobierz aplikację i oglądaj tak jak Ci wygodnie.

Google Play
kanały na żywo seriale i filmy

Na komputerze

Oglądaj w swojej przeglądarce internetowej na komputerze albo laptopie.

2x2 TV online

Na telewizorze

Z urządzeniem Android TV możesz pobrać aplikację i oglądać na dużym ekranie.
Google Play

Dostęp do najpopularniejszych programów telewizyjnych:

  • Bob Budowniczy,
  • Rodzina Treflików,
  • Strażak Sam,
  • Heidi,
  • Mia I Ja,
  • Denis Rozrabiaka,
  • Kołysanki.

Pobierz bezpłatną aplikację lub oglądaj w przeglądarce

Chcesz mieć dostęp do ulubionych programów zawsze pod ręką? Pobierz naszą darmową aplikację i dopasuj pakiet telewizyjny do swoich potrzeb. Oglądaj kanały na żywo, tak, jak Ci wygodnie! Zakładając konto, dostajesz możliwość korzystania z telewizji internetowej aż na 3 urządzeniach w tym samym czasie!

Kanały

2×2 TV online – FAQ

1.

Jak działa Telewizja Online?

Telewizja Online działa poprzez wykorzystanie technologii strumieniowej, dzięki czemu możesz oglądać swoje ulubione programy na żywo ze stacji 2×2 TV cokolwiek robisz i gdziekolwiek jesteś.

2.

Jak mogę oglądać 2×2 TV online na urządzeniach mobilnych?

Aby móc oglądać 2×2 TV na dowolnym urządzeniu, wystarczy pobrać naszą aplikację Telewizja Online, założyć i aktywować konto oraz wybrać pakiet telewizyjny.

3.

Jakie są wymagania, które pozwolą mi oglądać telewizję online na żywo?

Aby móc oglądać programy na żywo bez ograniczeń niezbędne są:

  • dostęp do Internetu,
  • aktualna wersja przeglądarki internetowej,
  • urządzenia mobilne z systemem Android lub nakładką MIUI.

4.

Na ilu urządzeniach w tym samym czasie można oglądać programy?

W ramach wykupionego pakietu można oglądać ulubione programy i seriale na 3 urządzeniach w tym samym czasie.

5.

Czy 2×2 TV online mogę oglądać przebywając poza domem?

Tak. Dzięki wykupieniu pakietu masz dostęp do swojej ulubionej stacji bez względu na to, gdzie jesteś. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Usługa działa na terenie całego kraju. Możesz oglądać w naszej bezpłatnej aplikacji lub w swojej przeglądarce.

6.

Czy mogę oglądać bez rejestracji?

Oglądanie bez rejestracji dostępne jest jedynie przez pierwsze 5 minut. Tyle wystarczy, abyś utwierdził się w tym, że TV online jest strzałem w dziesiątkę. Po upływie 5 minut, aby mieć dostęp do ulubionych programów bez ograniczeń, konieczna jest rejestracja.

7.

Czy konieczne jest podpisanie umowy?

Nie musisz podpisywać żadnej długoterminowej umowy. Masz pełną swobodę w korzystaniu z naszych telewizyjnych usług. Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do Twoich potrzeb – na starcie wykupujesz pakiet na 30 dni (w formie subskrypcji) lub na określony czas – 6 lub 12 miesięcy, a gdy nie będziesz chciał przedłużyć subskrypcji, po prostu z niej zrezygnujesz. Sam ustalasz, jak długo z nami będziesz.

8.

Jak mam zapłacić?

Płatności pobierane są przez podpięcie karty w formie subskrypcji. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz pamiętać o comiesięcznej opłacie. Płatności możesz dokonać za pomocą BLIKa.

Telewizja Internetowa – telewizja w nowoczesnym wydaniu

Telewizja Internetowa zrewolucjonizowała tradycyjne sposoby oglądania telewizji. Nic więc dziwnego, że jest coraz częściej wybieraną alternatywą dla telewizji naziemnej, satelitarnej i kablowej. Dzięki niej masz nieograniczony dostęp do swoich ulubionych kanałów telewizyjnych – bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz. Od teraz masz możliwość oglądania telewizji na dowolnym urządzeniu bez reklam i bez ograniczeń! Telewizja Online to dostęp do kanałów telewizyjnych, rozrywkowych, filmów, seriali oraz wiadomości z całego świata, które są dla Ciebie 24h na dobę!

oglądaj online
Telewizja
2x2 TV online
Telewizja

2×2 TV na żywo w Internecie – postaw na wygodę

2×2 TV w transmisji w czasie rzeczywistym to gwarancja wygodnego i komfortowego oglądania. Już nie musisz przejmować się, że przegapisz emisję ulubionego serialu. Dzięki możliwości korzystania z aplikacji nawet na 3 urządzeniach jednocześnie nie będzie już walki o pilota, bo każdy członek rodziny może oglądać to, na co będzie miał ochotę!

Oglądaj w dowolnym momencie bez reklam

Od teraz możesz oglądać swoje ulubione programy kiedy tylko będziesz chciał bez żadnych dodatkowych reklam – zarówno przed, w trakcie i po emisji programu!

Telewizja bez dekodera i anteny

Dostęp do telewizji bez konieczności kupowania dekodera i anteny satelitarnej? Z Telewizją Online to możliwe! Dzięki transmisji online masz zapewniony dostęp do wszystkich najważniejszych kanałów telewizyjnych w czasie rzeczywistym dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowania. Z czym to się wiąże? Nie musisz dodatkowo kupować tradycyjnego dekodera, aby móc oglądać ulubione seriale i filmy.

Transmisja w wysokiej jakości audio i wideo

Nasza aplikacja pozwala na oglądanie telewizji przez Internet w wysokiej jakości obrazu i dźwięku, dzięki czemu nic nie umknie Twojej uwadze!

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja