Aplikacja do oglądania TV Online - Android i Android TV
Telewizja Online
^

APLIKACJA DO OGLĄDANIA TV

Oglądaj ulubione programy telewizyjne na dowolnym urządzeniu!

W domu czy w podróży? Wybierz Telewizję Online, którą możesz oglądać bez względu na to, gdzie jesteś. Od teraz dostęp do ulubionych programów możesz mieć zawsze pod ręką!

Telewizja Online – wygodna i darmowa aplikacja

Nie masz dostępu do tradycyjnej telewizji kablowej? Od teraz możesz oglądać telewizję bez ograniczeń na dowolnym urządzeniu mobilnym – tak jak lubisz najbardziej!

aplikacja telewizja

Na Smartfonie i Tablecie

Wyruszasz w podróż? Zabierz telewizję ze sobą i oglądaj bez ograniczeń, gdziekolwiek jesteś.

tv online

Dzięki Android TV

Oglądaj TV wygodnie na telewizorze.

android tv android tv

Telewizja w telefonie w wysokiej jakości obrazu i dźwięku

Telewizja Internetowa to istna rewolucja w świecie nowoczesnych technologii, która sprawia, że Twoje ulubione filmy, seriale i programy masz zawsze pod ręką. Od teraz masz dostęp do swoich ulubionych kanałów telewizyjnych przeze 24h. Możesz je oglądać przez Internet tak, jak lubisz. A wszystko to w wysokiej jakości obrazu i dźwięku, dla jeszcze większych wrażeń. Sprawdź sam i przekonaj się, jakie to proste i przyjemne!

Telewizja internetowa – najczęściej zadawane pytania

Czym jest aplikacja do telewizji internetowej?
Aplikacja oferuje możliwość oglądania telewizji w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Dzięki niej masz dostęp do ulubionych kanałów telewizyjnych na dowolnych urządzeniach mobilnych bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz.
Na jakich systemach działa Telewizja Online?
Naszej aplikacji możesz używać na urządzeniach z systemem Android, nakładką MIUI oraz na urządzeniach z dostępem do Android TV.
Czy aplikacja Telewizji Online jest płatna?
Nasza aplikacja dostępna jest za darmo. Znajdziesz ją w sklepie Google Play.
Co muszę zrobić, aby móc oglądać telewizję przez aplikację?
Aby móc w pełni swobodnie korzystać z aplikacji i oglądać ulubione kanały telewizyjne na swoim smartfonie lub tablecie wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie internetowej i wykupisz interesujący Cię pakiet, a następnie pobierzesz naszą darmową aplikację.
Jakie warunki muszą spełniać urządzenia mobilne?
Prawidłowe korzystanie z aplikacji zapewnią dostęp do Internetu, najnowsza wersja przeglądarki internetowej oraz urządzenia obsługuje system Android.
Kto może korzystać z aplikacji?
Nasza aplikacja dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników Telewizji Online.

Pobierz bezpłatną aplikację i oglądaj TV online bez ograniczeń

Głodny filmowych emocji? Nie chcesz już więcej przegapić swojego ulubionego serialu? A może chcesz być na bieżąco, z tym, co dzieje się w świecie? Pobierz naszą bezpłatną aplikację i wybierz pakiet, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb! Oglądaj bez reklam i bez ograniczeń – gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja