Fakty na żywo Online - Stream
Telewizja Online

Fakty na żywo w Internecie

Fakty z Telewizją Online to gwarancja wygodnego i komfortowego oglądania przez Internet na żywo. Już nie musisz przejmować się, że ominą Cię ważne wydarzenia z kraju lub z zagranicy. Wykupując dowolny pakiet, dostajesz możliwość korzystania z aplikacji nawet na 3 urządzeniach mobilnych w tym samym momencie. Zapomnij o walce o pilota, ponieważ od teraz każdy członek rodziny może oglądać to, co będzie chciał!
Od teraz możesz oglądać Fakty online na żywo bez dodatkowych reklam – przed, w trakcie i po emisji programu!

Fakty to wiodący program informacyjny przygotowywany przez najlepszy zespół reporterski, który zapewni Ci świeżą porcję informacji każdego dnia. Już dziś zobacz najnowsze wydanie!

Żeby oglądać Fakty na żywo, wykup pakiet Optymalny za 9,99zł miesięcznie.

Jak oglądać Fakty na żywo online?

seriale możesz oglądać na żywo w polsce

NA SMARTFONIE ALBO NA TABLECIE

Pobierz darmową aplikację i oglądaj Fakty na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Google Play
App Store
Fakty online

NA TELEWIZORZE

Z urządzeniem Android TV możesz pobrać aplikację i oglądać na dużym ekranie.

Google Play
kanały na żywo seriale i filmy

NA LAPTOPIE

Oglądaj bez ograniczeń w przeglądarce na komputerze i laptopie.

Oglądaj Fakty w wysokiej jakości obrazu i dźwięku

Aplikacja Telewizja Online pozwoli Ci oglądać Fakty przez Internet w wysokiej jakości wideo i audio, dzięki czemu nic nie zakłóci emisji najważniejszych wydarzeń ze świata!

TVN media sp z o.o

Co muszę zrobić, aby oglądać Fakty na żywo?

Fakty to jeden z najchętniej oglądanych serwisów informacyjnych. Aby oglądać Fakty na żywo w Internecie na urządzeniu mobilnym, pobrać i zainstalować naszą bezpłatną aplikację Telewizja Online, zarejestrować się oraz wybrać dowolny pakiet. Jakie wymagania musi spełniać moje urządzenie mobilne, aby móc oglądać transmisję online? Aby oglądać oglądać Fakty na żywo bez ograniczeń wymagane są: dostęp do Internetu, najnowsza wersja przeglądarki internetowej, urządzenia mobilne działające w systemie Android lub nakładką MIUI.

Oglądaj Fakty online bez względu na to, gdzie jesteś

Dzięki Telewizji Online możesz być na bieżąco z najważniejszymi i najświeższymi wydarzeniami z całego świata bez względu na to, gdzie jesteś.
Wykupując subskrypcję, zapewniasz sobie możliwość oglądania Fakty na żywo, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy, że będziesz mieć dostęp do Internetu. Telewizja Online działa na terenie całego kraju.

Już dziś obejrzysz najnowsze wydanie Faktów z Telewizją Online!

 

Dlaczego warto wykupić dostęp do Telewizji Online?

1.

Jedno konto dla całej rodziny – w ramach jednego konta można oglądać programy nawet na 3 urządzeniach jednocześnie — koniec z kłótniami o pilota,

2.

Ulubione kanały telewizyjne na wyciągnięcie ręki na terenie Polski – wystarczy, że Twoje urządzenie mobilna ma system Android lub nakładkę MIUI i ma dostęp do Internetu,

3.

Brak konieczności zakupu dekodera – dzięki technologii strumieniowania telewizja online zapewnia transmisję tradycyjnych kanałów telewizyjnych na żywo online w czasie emisji programu,

4.

Oferta dopasowana do Ciebie – wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i otrzymaj dostęp do programów, na których najbardziej Ci zależy,

5.

Żadnych wiążących umów – to Ty decydujesz, jak długo z nami zostaniesz. Twoja subskrypcja może być anulowana w dowolnym momencie,

6.

Transmisja w wysokiej jakości obrazu i dźwięku – internetowa telewizja to komfort oglądania bez zakłóceń.

Pobierz bezpłatną aplikację i oglądaj, jak lubisz

Chcesz mieć swoje ulubione kanały telewizyjne zawsze na wyciągnięcie ręki? Pobierz naszą darmową aplikację i wybierz pakiet telewizyjny dopasowany do Ciebie. Oglądaj programy na żywo na dowolnym urządzeniu! Zakładając konto, zapewnisz sobie możliwość korzystania z telewizji online aż na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie!

Telewizja Online bez dodatkowych kosztów

Dostęp do telewizji bez konieczności kupowania dekodera i anteny? Z Telewizją Online to możliwe! Dzięki transmisji przez Internet zapewnisz sobie dostęp do ulubionych kanałów telewizyjnych online na żywo, a wszystko to dzięki technologii strumieniowania. Oznacza to, że nie musisz dodatkowo kupować tradycyjnego dekodera, aby być na bieżąco z ulubionymi programami.

TVN media sp z o.o
Fakty na żywo
konto do wszystkich usług
dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na stronach internetowych tvn s.a

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja