Fakty po faktach na żywo Online - Stream
Telewizja Online

Fakty po faktach na żywo

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju? Lubisz być w centrum ogólnopolskich wydarzeń? Oglądaj Fakty po faktach z Telewizją Online bez względu na to, gdzie jesteś. Śledź efekty dziennikarskiej pracy i poruszające historie.

Fakty po faktach logo

Fakty po faktach na żywo w Internecie

Fakty po faktach z Telewizją Online to gwarancja wygodnego i komfortowego oglądania przez Internet na żywo. Już nigdy więcej nie będziesz musieć przejmować się, że ominą Cię ważne wydarzenia z kraju lub z zagranicy. Rejestrując się, dostajesz możliwość korzystania z aplikacji nawet na 3 urządzeniach mobilnych w tym samym momencie. Nie będzie już walki o pilota, ponieważ każdy członek rodziny może oglądać to, co będzie chciał!
Od teraz możesz oglądać Fakty po faktach przez Internet na żywo bez uciążliwych reklam – zarówno przed, w trakcie, jak i po emisji programu!

Żeby oglądać Fakty po faktach na żywo, wykup pakiet Więcej TVN za 6,99zł miesięcznie.

Jak oglądać Fakty po faktach na żywo online?

seriale możesz oglądać na żywo w polsce

NA SMARTFONIE I NA TABLECIE

Pobierz naszą bezpłatną aplikację i oglądaj Fakty po faktach na dowolnym urządzeniu.

Google Play
App Store
Fakty po faktach online

NA TELEWIZORZE

Z urządzeniem Android TV możesz pobrać aplikację i oglądać na dużym ekranie.

Google Play
kanały na żywo seriale i filmy

NA LAPTOPIE

Oglądaj bez ograniczeń w przeglądarce na komputerze i laptopie.

Oglądaj Fakty po faktach w wysokiej jakości wideo i audio

Nasza darmowa aplikacja pozwala na oglądanie Fakty po faktach przez Internet w wysokiej jakości wideo i audio, dzięki czemu nic nie zakłóci transmisji najważniejszych wydarzeń z Polski i z zagranicy oraz wypowiedzi ekspertów!

wymaga wcześniejszej zgody tvn i zawarcia stosownej umowy licencyjnej

Co zrobić, aby oglądać Fakty po faktach przez Internet?

Fakty po faktach to program publicystyczny, który cieszy się bardzo dużą oglądalnością. Żeby móc oglądać Fakty po faktach na żywo w Internecie na urządzeniu mobilnym, wystarczy pobrać naszą darmową aplikację Telewizja Online, założyć i aktywować konto oraz wybrać dowolny pakiet. Jakie warunki musi spełniać moje urządzenie mobilne, żeby móc oglądać na żywo? Aby móc oglądać Fakty po faktach na żywo bez ograniczeń niezbędne są: Internet, najnowsza wersja przeglądarki internetowej, urządzenia mobilne z systemem Android lub nakładką MIUI.

Oglądaj Fakty po faktach online bez względu na to, gdzie jesteś

Dzięki Telewizji Online możesz być na bieżąco z najważniejszymi i najświeższymi wydarzeniami z całego świata oraz opiniami na ten temat, gdziekolwiek jesteś.
Wykupując pakiet, zapewniasz sobie możliwość oglądania Fakty po faktach na żywo, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Telewizja Online działa na terenie całej Polski.

Dlaczego warto wybrać Telewizję Online?

1.

Jedno konto dla całej rodziny – w ramach usługi masz możliwość oglądania programów nawet na 3 urządzeniach jednocześnie, co oznacza koniec kłótni o pilota,

2.

Ulubione kanały telewizyjne na wyciągnięcie ręki na terenie całej Polski – wystarczy, że Twoje urządzenie pracuje na systemie Android i ma dostęp do Internetu,

3.

Bez konieczności zakupu dekodera – technologia strumieniowania zapewnia transmisję tradycyjnych programów telewizyjnych na żywo online w czasie rzeczywistym,

4.

Elastyczna oferta – wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i otrzymaj dostęp do kanałów, na których najbardziej Ci zależy,

5.

Żadnych długoterminowych umów – sam decydujesz, jak długo z nami zostaniesz. Wykupujesz subskrypcję, którą możesz anulować, kiedy chcesz,

6.

Transmisja w wysokiej jakości obrazu i dźwięku – telewizja internetowa to komfort oglądania bez zakłóceń.

Pobierz bezpłatną aplikację i oglądaj, jak lubisz

Chcesz mieć swoje ulubione kanały telewizyjne zawsze pod ręką? Pobierz darmową aplikację i wybierz pakiet telewizyjny dopasowany do Twoich potrzeb. Oglądaj kanały na żywo tak, jak Ci pasuje! Dołączając do nas, dostaniesz możliwość korzystania z telewizji online aż na 3 urządzeniach w tym samym czasie!

Telewizja Online bez ukrytych kosztów

Dostęp do telewizji bez konieczności kupowania dekodera i anteny satelitarnej? Z Telewizją Online to możliwe! Dzięki transmisji internetowej masz dostęp do ulubionych kanałów telewizyjnych online na żywo, a wszystko to za sprawą technologii strumieniowania. Oznacza to, że oprócz pakietu nie płacisz za nic więcej, aby mieć dostęp do ulubionych kanałów zawsze pod ręką.

oglądaj online
Telewizja
Fakty po faktach online
Telewizja

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja