Home TV Online - Gdzie oglądać stream na żywo? Sprawdź
Telewizja Online

Home TV Online

Twoje ulubione kanały telewizyjne na wyciągnięcie ręki. Odpal solidną porcję sensacji, rozrywki, obyczajowości w jednym miejscu!

Home TV online – najpopularniejsze programy telewizyjne dostępne na żywo

W domu czy w podróży? Dołącz do nas i oglądaj ulubione programy na żywo w Internecie bez względu na to, gdzie teraz jesteś. 24h na dobę. Bez reklam i bez ograniczeń. Tak jak lubisz najbardziej.
Home TV logo

Dlaczego warto wykupić dostęp do Home TV online?

‧ Jedno konto, z którego mogą korzystać wszyscy domownicy,
‧ Możliwość oglądania na telefonie, tablecie, komputerze, laptopie i telewizorze,
‧ Wysoka jakość transmisji,
‧ Bez długoterminowych umów.

Jak oglądać Home TV online?

Oglądaj Home TV online na żywo, gdzie chcesz i jak chcesz!

seriale możesz oglądać na żywo w polsce

Przez smartfona lub tableta

Pobierz bezpłatną aplikację i oglądaj na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Google Play
kanały na żywo seriale i filmy

Na komputerze

Oglądaj w przeglądarce na komputerze i laptopie.

Home TV online

Na telewizorze

Z urządzeniem Android TV możesz pobrać aplikację i oglądać na dużym ekranie.
Google Play

Dostęp do najpopularniejszych programów:

  • Ogrody Marzeń,
  • Wieczne Ogrody,
  • Budowlańcy Na Medal,
  • Łowca Nieruchomości,
  • Wielki Plan,
  • Front Od Nowa,
  • Pokaż Mi Swój Ogród.

Pobierz darmową aplikację lub oglądaj w przeglądarce

Zapewnij sobie dostęp do ulubionych programów przez 24h na dobę. Pobierz naszą bezpłatną aplikację i dopasuj pakiet telewizyjny do swoich potrzeb. Oglądaj kanały na żywo, tak, jak lubisz wygodnie! Załóż konto, a otrzymasz możliwość korzystania z TV online nawet na 3 urządzeniach jednocześnie!

Kanały

Home TV online – FAQ

1.

W jaki sposób działa Telewizja Online? Telewizja Online wykorzystuje technologię strumieniową, dzięki której możesz być na bieżąco ze swoimi ulubionymi programami na żywo ze stacji Home TV cokolwiek robisz i gdziekolwiek jesteś.

2.

Co muszę zrobić oglądać Home TV online na swoim urządzeniu mobilnym?

Wystarczy pobrać naszą aplikację Telewizja Online, zarejestrować się, aktywować konto i wybrać pakiet.

3.

Jakie są wymagania, które pozwolą mi oglądać telewizję online na żywo? Aby móc oglądać programy na żywo bez ograniczeń wymagane są:
  • dostęp do Internetu,
  • aktualna wersja przeglądarki internetowej,
  • urządzenia mobilne z systemem Android lub nakładką MIUI.

4.

Na ilu urządzeniach w tym samym czasie można oglądać filmy i seriale?

W ramach usługi można oglądać ulubione programy i seriale na 3 urządzeniach w tym samym momencie.

5.

Czy Home TV online mogę oglądać, jeśli jestem poza domem?

Tak. Dzięki wykupieniu pakietu masz dostęp do swoich ulubionych kanałów bez względu na to, gdzie jesteś. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Usługa działa na terenie całego kraju. Możesz także oglądać w naszej darmowej aplikacji lub w swojej przeglądarce.

6.

Czy wymagana jest rejestracja?

Możliwość oglądania bez rejestracji dostępna jest przez pierwsze 5 minut. To wystarczająco dużo czasu, abyś utwierdził się w tym, że Telewizja Online jest strzałem w dziesiątkę. Po upływie 10 minut, aby nadal mieć dostęp do ulubionych programów bez ograniczeń, konieczne jest założenie konta.

7.

Czy konieczne jest podpisanie umowy? Nie musisz podpisywać żadnej długoterminowej umowy. Masz całkowitą swobodę w korzystaniu z naszych telewizyjnych usług. Oferta jest w pełni elastyczna i dopasowana do Ciebie – na starcie wykupujesz pakiet na 30 dni (w formie subskrypcji) lub na określony czas – 6 lub 12 miesięcy, a gdy nie będziesz chciał przedłużyć subskrypcji, najzwyczajniej w świecie nie płacisz za kolejny miesiąc. Sam ustalasz, jak długo z nami będziesz.

8.

Jakie formy płatności akceptujecie? Preferujemy płatności poprzez podpięcie karty w formie subskrypcji. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz pamiętać o comiesięcznej opłacie. Płatności możesz dokonać za pomocą BLIKa.

TV online – telewizja w nowoczesnym wydaniu

Telewizja Internetowa zrewolucjonizowała tradycyjne sposoby oglądania telewizji. Nic więc dziwnego, że jest coraz częściej wybieraną alternatywą dla telewizji naziemnej, satelitarnej i kablowej. Dzięki niej swoje ulubione kanały telewizyjne masz zawsze na wyciągnięcie ręki – gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz. Od teraz masz możliwość oglądania telewizji na dowolnym urządzeniu bez reklam i bez ograniczeń! Telewizja Online to bogactwo kanałów telewizyjnych, programów rozrywkowych, filmów, seriali oraz wiadomości z całego świata, które są dla Ciebie 24h na dobę!
oglądaj online
Telewizja
Home TV online
Telewizja

Home TV na żywo w Internecie – włącz tryb: wygoda

Home TV online to gwarancja wygodnego i komfortowego oglądania. Już nigdy więcej nie przegapisz emisji odcinka ulubionego serialu. Dzięki temu, że możesz używać naszą aplikację nawet na 3 urządzeniach jednocześnie nie będzie już walki o pilota, bo każdy członek rodziny może oglądać to, na co ma ochotę!

Oglądaj w dowolnym momencie bez reklam

Od teraz możesz oglądać swoje ulubione programy kiedy tylko będziesz chciał bez żadnych reklam – zarówno przed, w trakcie i po emisji programu!

Telewizja Online bez dodatkowych kosztów

Dostęp do telewizji bez konieczności kupowania dekodera i anteny satelitarnej? Z Telewizją Online to możliwe! Dzięki transmisji internetowej masz dostęp do popularnych kanałów telewizyjnych w czasie rzeczywistym, a jest to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowania. Z czym to się wiąże? Nie musisz kupować tradycyjnego dekodera, aby być na bieżąco z ulubionymi filmami i serialami.

Transmisja w wysokiej jakości audio i wideo

Nasza aplikacja pozwala na oglądanie telewizji przez Internet w wysokiej jakości obrazu i dźwięku, dzięki czemu Nic nie przeszkodzi Ci w oglądaniu!

Pozostałe kanały, które obejrzysz u nas:

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja