Kropka nad "i" na żywo Online - Stream
Telewizja Online

Kropka nad „i” na żywo

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju? Lubisz być w centrum ogólnopolskich wydarzeń? Oglądaj Kropka nad „i” z Telewizją Online bez względu na to, gdzie jesteś. Śledź efekty dziennikarskiej pracy i kontrowersyjne tematy, którymi dzieli się Monika Olejnik.

Kropka nad i monika olejnik

Kropka nad „i” na żywo w Internecie

Telewizja Online gwarantuje wygodne i komfortowe oglądanie przez Internet na żywo. Już nie musisz martwić się, że ominą Cię ważne wydarzenia z kraju lub z zagranicy. Wykupując dowolny pakiet, otrzymujesz możliwość korzystania z aplikacji nawet na 3 urządzeniach w tym samym momencie. Koniec z walką o pilota, ponieważ od teraz każdy członek rodziny może oglądać to, co będzie chciał!
Od teraz możesz oglądać Kropka nad „i” online na żywo bez uciążliwych reklam – zarówno przed, w trakcie, jak i po emisji programu!

Żeby oglądać Kropka nad „i” na żywo, wykup pakiet Więcej TVN za 6,99zł miesięcznie.

Jak oglądać Kropka nad „i” na żywo online?

monika olejnik

NA SMARTFONIE ALBO NA TABLECIE

Pobierz naszą darmową aplikację i oglądaj Kropka nad „i”, jak Ci wygodnie.

Google Play
App Store
dziennikarka radiowa monika olejnik

NA TELEWIZORZE

Dzięki Android TV możesz pobrać aplikację i oglądać na dużym ekranie.

Google Play
dziennikarka radiowa monika olejnik

NA LAPTOPIE

Oglądaj bez ograniczeń w przeglądarce na komputerze albo laptopie.

Oglądaj Kropka nad „i” w wysokiej jakości wideo i audio

Nasza bezpłatna aplikacja pozwala na oglądanie Kropka nad „i” przez Internet z zachowaniem wysokiej jakości wideo i audio, co sprawi, że nic nie zakłóci transmisji najważniejszych wydarzeń ze świata oraz wypowiedzi publicystów!

oglądanie telewizji na żywo od poniedziałku do czwartku u moniki olejnik

Co zrobić, aby oglądać Kropka nad „i” przez Internet?

Kropka nad „i” to jeden z najbardziej popularnych programów publicystycznych w naszym kraju. Żeby oglądać Kropka nad „i” na żywo przez Internet na urządzeniu mobilnym, wystarczy pobrać naszą aplikację Telewizja Online, zarejestrować się oraz wybrać dowolny pakiet. Jakie wymagania muszą spełniać urządzenia mobilne, żeby móc oglądać transmisję na żywo? Aby móc oglądać Kropka nad „i” na żywo bez ograniczeń potrzebne są: dostęp do Internetu, najnowsza wersja przeglądarki internetowej, urządzenia mobilne działające w systemie Android lub nakładką MIUI.

Oglądaj Kropka nad „i” online poza domem

Z Telewizją Online możesz być na bieżąco z najważniejszymi i najświeższymi wydarzeniami z całego świata oraz opiniami na ten tematbez względu na to, co robisz i gdzie jesteś.
Wykupując pakiet, zapewniasz sobie możliwość oglądania Kropka nad „i” na żywo, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy, że będziesz mieć dostęp do Internetu. Telewizja Online działa na terenie całej Polski.

Dlaczego warto wykupić dostęp do Telewizji Online?

1.

Jedno konto dla całej rodziny – w ramach jednego konta można oglądać programy aż na 3 urządzeniach w tym samym czasie — koniec z kłótniami o pilota,

2.

Ulubione kanały telewizyjne na wyciągnięcie ręki na terenie Polski – wystarczy, że Twoje urządzenie pracuje na systemie Android i ma dostęp do Internetu,

3.

Bez konieczności zakupu dekodera – technologia strumieniowania zapewnia transmisję tradycyjnych kanałów telewizyjnych przez Internet w czasie nadawania programu,

4.

Oferta dopasowana do Ciebie – wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i otrzymaj dostęp do programów telewizyjnych, na których najbardziej Ci zależy,

5.

Usługa bez długoterminowych umów – sam decydujesz, jak długo z nami będziesz. Twoja subskrypcja może być anulowana w dowolnym momencie,

6.

Transmisja w wysokiej jakości obrazu i dźwięku – telewizja internetowa to komfort oglądania bez zakłóceń.

Pobierz naszą darmową aplikację i oglądaj, jak lubisz

Chcesz mieć swoje ulubione kanały telewizyjne zawsze pod ręką? Pobierz naszą bezpłatną aplikację i dobierz pakiet telewizyjny do swoich potrzeb. Oglądaj kanały na żywo w Internecie na dowolnym urządzeniu! Dołączając do nas, otrzymasz możliwość korzystania z telewizji online aż na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie!

Telewizja Online bez ukrytych kosztów

Dostęp do telewizji bez konieczności zakupu dekodera i anteny satelitarnej? Z Telewizją Online to możliwe! Dzięki transmisji internetowej zyskasz dostęp do popularnych kanałów TV w czasie rzeczywistym, a wszystko to za sprawą technologii strumieniowania. Oznacza to, że oprócz pakietu nie płacisz za nic więcej, aby być na bieżąco z ulubionymi programami.

oglądaj online od poniedziałku do czwartku u moniki olejnik
Telewizja
ciętego języka monika olejnik
ciętego języka monika olejnik

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja