Milionerzy na żywo Online - Stream
Telewizja Online

Milionerzy na żywo w Internecie

Milionerzy z Telewizją Online to gwarancja wygodnego i komfortowego oglądania w czasie rzeczywistym. Już nie musisz martwić się, że przegapisz nowe odcinki programu lub ważny moment. Rejestrując się, zapewniasz sobie możliwość korzystania z aplikacji nawet na 3 urządzeniach jednocześnie. Zapomnij o walce o pilota, ponieważ od teraz każdy członek rodziny może oglądać to, co chce! Od teraz możesz oglądać Milionerzy przez Internet w czasie rzeczywistym bez dodatkowych reklam – zarówno przed, w trakcie, jak i po emisji programu!

Żeby oglądać Milionerzy na żywo, wykup pakiet Optymalny za 9,99zł miesięcznie.

Jak oglądać Milionerzy na żywo online?

najłatwiejsze pytania wydają

NA SMARTFONIE ALBO NA TABLECIE

Pobierz bezpłatną aplikację i oglądaj Milionerzy na dowolnym urządzeniu.

Google Play
App Store
dwanaście pytań najłatwiejsze pytania wydają

NA TELEWIZORZE

Dzięki Android TV możesz pobrać aplikację i oglądać na dużym ekranie.

Google Play
zasady programu dwanaście pytań

NA LAPTOPIE

Oglądaj bez ograniczeń w przeglądarce internetowej na komputerze lub laptopie.

Oglądaj Milionerzy w wysokiej jakości obrazu i dźwięku

Aplikacja Telewizja Online pozwoli Ci oglądać Milionerzy przez Internet z zachowaniem wysokiej jakości wideo i audio, co sprawi, że nic nie zakłóci emisji Twojego ulubionego teleturnieju. 

nowe odcinki programu dwanaście pytań

Co zrobić, aby oglądać Milionerzy przez Internet?

Milionerzy to ulubiony program milionów Polaków. Zasady programu wydają się proste, ponieważ należy odpowiedzieć na zaledwie dwanaście pytań, aby otrzymać czek na milion złotych. Choć presja wydaje się ogromna – wystarczy wykazać się wiedzą w połączeniu z odpowiednią strategią i nerwami ze stali. 

Żeby oglądać Milionerzy na żywo przez Internet na urządzeniu mobilnym, wystarczy pobrać naszą darmową aplikację Telewizja Online, zarejestrować się oraz wybrać dowolny pakiet. Jakie warunki muszą spełniać urządzenia mobilne, aby móc oglądać transmisję na żywo? Aby móc oglądać Milionerzy na żywo bez ograniczeń konieczne są: dostęp do Internetu, najnowsza wersja przeglądarki internetowej, urządzenia mobilne działające w systemie Android lub nakładką MIUI.

Oglądaj Milionerzy online poza domem

Dzięki Telewizji Online możesz być na bieżąco bez względu na to, gdzie jesteś.
Wykupując subskrypcję, gwarantujesz sobie możliwość oglądania Milionerzy na żywo, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Telewizja Online działa na terenie całej Polski.

Dołącz do nas i przekonaj się, czy tym razem ktoś odpowie na wszystkie dwanaście pytań i otrzyma czek na milion złotych!

 

Dlaczego warto oglądać programy z Telewizją Online?

1.

Jeden profil dla całej rodziny – w ramach usługi masz możliwość oglądania programów nawet na 3 urządzeniach w tym samym czasie, co oznacza koniec kłótni o pilota,

2.

Ulubione kanały telewizyjne na wyciągnięcie ręki na terenie całej Polski – wystarczy, że Twoje urządzenie pracuje na systemie Android i ma dostęp do Internetu,

3.

Bez konieczności zakupu dekodera – technologia strumieniowania zapewnia transmisję tradycyjnych kanałów telewizyjnych na żywo online w czasie rzeczywistym,

4.

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb – wykup pakiet, który zaspokoi Twoje potrzeby i otrzymaj dostęp do programów, których Ci potrzeba,

5.

Usługa bez wiążących umów – sam decydujesz, jak długo z nami będziesz. Twoja subskrypcja może być anulowana w dowolnym momencie,

6.

Oglądanie w wysokiej jakości obrazu i dźwięku – telewizja przez Internet to wygoda oglądania bez zakłóceń.

Pobierz bezpłatną aplikację i oglądaj bez ograniczeń

Chcesz mieć swoje ulubione programy telewizyjne zawsze pod ręką? Pobierz naszą bezpłatną aplikację i wybierz pakiet telewizyjny dopasowany do Twoich potrzeb. Oglądaj programy na żywo w Internecie tak, jak Ci wygodnie! Dołączając do nas, dostaniesz możliwość korzystania z telewizji online aż na 3 urządzeniach jednocześnie!

Telewizja Online bez dodatkowych kosztów

Dostęp do telewizji internetowej bez konieczności zakupu dekodera i anteny satelitarnej? Z Telewizją Online to możliwe! Dzięki transmisji internetowej zyskasz dostęp do ulubionych kanałów TV w czasie rzeczywistym, a jest to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowania. Oznacza to, że nie musisz dodatkowo kupować tradycyjnego dekodera, aby mieć dostęp do ulubionych kanałów zawsze pod ręką.

wystarczy wykazać się wiedzą presja wydaje się ogromna
Telewizja
połączeniu z odpowiednią strategią i nerwami ze stali
hubert urbański pozostaje niewzruszony tvn media sp

Milionerzy na żywo w Internecie – wybierz wygodę

Milionerzy online to gwarancja wygodnego i komfortowego oglądania. Już nie musisz przejmować się, że przegapisz emisję ulubionego serialu. Dzięki możliwości korzystania z aplikacji nawet na 3 urządzeniach jednocześnie nie będzie już walki o pilota, bo każdy członek rodziny może oglądać to, na co ma ochotę!

Oglądaj, kiedy chcesz i bez reklam

Od teraz możesz oglądać ulubione programy w dowolnym momencie i miejscu bez żadnych dodatkowych reklam – zarówno przed, w trakcie i po emisji programu!

Telewizja Online bez dodatkowych kosztów

Dostęp do telewizji bez konieczności kupowania dekodera i anteny satelitarnej? Teraz to możliwe! Dzięki transmisji online masz dostęp do wszystkich najważniejszych kanałów telewizyjnych w czasie rzeczywistym, a jest to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowania. Oznacza to, że nie musisz kupować tradycyjnego dekodera, aby być na bieżąco z ulubionymi programami.

Oglądaj w wysokiej jakości obrazu i dźwięku

Nasza aplikacja umożliwia oglądanie telewizji przez Internet w wysokiej jakości obrazu i dźwięku, dzięki czemu nic nie będzie Cię denerwować!

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja