Nasz Nowy Dom na żywo Online - Stream
Telewizja Online

Nasz Nowy Dom na żywo w Internecie

Nasz Nowy Dom z Telewizją Online to gwarancja wygodnego i komfortowego oglądania w czasie rzeczywistym. Już nigdy więcej nie będziesz musieć martwić się, że ominie Cię jakaś drama. Dzięki możliwości korzystania z aplikacji nawet na 3 urządzeniach mobilnych w tym samym czasie. Koniec z walką o pilota, ponieważ od teraz każdy członek rodziny może oglądać to, na co ma ochotę!
Od teraz możesz oglądać Nasz Nowy Dom online na żywo bez dodatkowych reklam – przed, w trakcie i po emisji programu!
Żeby oglądać Nasz Nowy Dom na żywo, wykup pakiet Optymalny za 9,99zł miesięcznie.

Jak oglądać Nasz Nowy Dom na żywo online?

seriale możesz oglądać na żywo w polsce

NA SMARTFONIE I NA TABLECIE

Pobierz darmową aplikację i oglądaj Nasz Nowy Dom na dowolnym urządzeniu.

Google Play
App Store
Nasz Nowy Dom online

NA TELEWIZORZE

Z urządzeniem Android TV możesz pobrać aplikację i oglądać na dużym ekranie.

Google Play
kanały na żywo seriale i filmy

NA LAPTOPIE

Oglądaj bez ograniczeń w przeglądarce internetowej na komputerze albo laptopie.

Nasz Nowy Dom w wysokiej jakości obrazu i dźwięku

Nasza darmowa aplikacja pozwala na oglądanie Nasz Nowy Dom przez Internet w wysokiej jakości obrazu i dźwięku, co sprawi, że nic nie zakłóci emisji Twojego ulubionego programu! Oglądaj jak ekipa budowlana w każdym docinku daje rodzinom radość i nadzieję na lepszą przyszłość.

w programie poznamy historię rodzin i spełnimy ich marzenia

Co muszę zrobić, aby oglądać Nasz Nowy Dom przez Internet?

Nasz Nowy Dom to jeden z najpopularniejszych polskich programów rozrywkowych, gdzie w każdym odcinku pod czujnym okiem kamer specjaliści spełniają marzenia innych, zapewniając im nowy ciepły dom. Żeby oglądać Nasz Nowy Dom na żywo przez Internet na dowolnym urządzeniu, pobierz i zainstaluj naszą bezpłatną aplikację Telewizja Online, założyć i aktywować konto oraz wybrać pakiet telewizyjny. Jakie warunki musi spełniać moje urządzenie mobilne, żeby móc oglądać transmisję na żywo? Aby móc oglądać Nasz Nowy Dom na żywo bez ograniczeń wymagane są: Internet, aktualna wersja przeglądarki internetowej, urządzenia mobilne z systemem Android lub nakładką MIUI.

Oglądaj Nasz Nowy Dom online poza domem

Z Telewizją Online możesz na bieżąco śledzić zmagania uczestnikówbez względu na to, gdzie jesteś.
Wykupując subskrypcję, gwarantujesz sobie możliwość oglądania na żywo bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Telewizja Online działa na terenie całego kraju. Nie przegap tego, jak ekipa budowlana daje rodzinom radość i lepszą przyszłość, zapewniając to, co najbardziej potrzebne – nowy ciepły dom. Wspólnie zobaczymy, czy uda się spełnić ich marzenia!

Dlaczego warto oglądać programy z Telewizją Online?

1.

Jedno konto dla całej rodziny – w ramach usługi możesz oglądać programy aż na 3 urządzeniach w tym samym czasie, co oznacza koniec kłótni o pilota,

2.

Ulubione kanały telewizyjne na wyciągnięcie ręki na terenie Polski – wystarczy, że Twoje urządzenie mobilna ma system Android lub nakładkę MIUI i ma dostęp do Internetu,

3.

Brak konieczności zakupu dekodera – technologia strumieniowania zapewnia transmisję tradycyjnych programów telewizyjnych przez Internet w czasie emisji programu,

4.

Oferta dopasowana do Ciebie – wykup pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i otrzymaj dostęp do programów, na których najbardziej Ci zależy,

5.

Żadnych długoterminowych umów – sam decydujesz, jak długo z nami będziesz. Twoja subskrypcja może być anulowana w dowolnym momencie,

6.

Oglądanie w wysokiej jakości obrazu i dźwięku – telewizja internetowa to komfort oglądania bez zakłóceń.

Pobierz naszą bezpłatną aplikację i oglądaj, jak lubisz

Chcesz mieć dostęp do wszystkich swoich ulubionych programów zawsze pod ręką? Pobierz bezpłatną aplikację i wybierz pakiet telewizyjny dopasowany do Twoich potrzeb. Oglądaj kanały na żywo na dowolnym urządzeniu! Rejestrując się, dostaniesz możliwość korzystania z TV online aż na 3 urządzeniach w tym samym czasie!

Telewizja Online bez dodatkowych kosztów

Dostęp do telewizji bez konieczności zakupu dekodera i anteny satelitarnej? Z Telewizją Online to możliwe! Dzięki transmisji internetowej zapewnisz sobie dostęp do ulubionych kanałów TV w czasie rzeczywistym, a wszystko to za sprawą technologii strumieniowania. Oznacza to, że oprócz pakietu nie płacisz za nic więcej, aby mieć dostęp do ulubionych kanałów zawsze pod ręką.

w programie poznamy historię rodzin i spełnimy ich marzenia
Telewizja
w programie poznamy historię rodzin i spełnimy ich marzenia
w programie poznamy historię rodzin i spełnimy ich marzenia

Nasz Nowy Dom na żywo w Internecie – wybierz wygodę

Nasz Nowy Dom w transmisji w czasie rzeczywistym to gwarancja wygody i komfortu. Już nigdy więcej nie przegapisz emisji odcinka ulubionego programu. Dzięki możliwości korzystania z aplikacji nawet na 3 urządzeniach jednocześnie nie będzie już walki o pilota, bo każdy członek rodziny może oglądać to, co będzie chciał!

Oglądaj, kiedy chcesz i bez reklam

Od teraz możesz oglądać swoje ulubione programy w dowolnym momencie i miejscu bez żadnych reklam – zarówno przed, w trakcie i po emisji programu!

Telewizja bez dekodera i anteny

Dostęp do telewizji bez konieczności kupowania dekodera i anteny satelitarnej? Teraz to możliwe! Dzięki transmisji internetowej masz zapewniony dostęp do wszystkich najważniejszych kanałów telewizyjnych w czasie rzeczywistym dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowania. Z czym to się wiąże? Nie musisz dodatkowo kupować tradycyjnego dekodera, aby być na bieżąco z ulubionymi filmami i serialami.

Wysoka jakość obrazu i dźwięku

Nasza aplikacja umożliwia oglądanie telewizji przez Internet z zachowaniem wysokiej jakości obrazu i dźwięku, dzięki czemu nic nie umknie Twojej uwadze!

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja