Business Development Manager - Telewizja Online
Telewizja Online
OFERTA PRACY NA STANOWISKO

Business Development Manager

zdalnie / stacjonarnie
od 8 000 zł do 17 000 zł brutto

 wyślij CV na adres : praca@simplay.pl
w tytule wpisz „Aplikacja na stanowisko Business Development Manager”

SIMPLAY to firma tworząca nowoczesne platformy webowe i mobilne do oglądania telewizji online w czasie rzeczywistym. Swoje rozwiązania o zasięgu ogólnopolskim dostarcza do ponad 50 tys. użytkowników. Dzięki najnowocześniejszej technologii strumieniowej  jest najszybszym i najskuteczniejszym dostawcą telewizji internetowej, a ciągłe doskonalenie rozwiązań czyni ją czołowym liderem w swojej branży.

Wiodącym rozwiązaniem jest www.telewizjaonline.pl umożliwiająca widzom oglądanie kanałów telewizyjnych na dowolnych urządzeniach – telewizorach, tabletach czy smartfonach (Android/iOS). Wykorzystywane technologie pozwalają cieszyć się oglądaniem telewizji bez konieczności pobierania plików na dysk, a łatwa w obsłudze aplikacja jest kompatybilna z różnymi urządzeniami mobilnymi.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko: Business Development Managera. Osoba ta będzie pełniła kluczową rolę w rozwoju firmy oraz w kreowaniu strategii działania w najbliższej przyszłości.

Oferowane wynagrodzenie brutto – od 8 000 zł do 17 000 zł (w zależności od umiejętności i posiadanego doświadczenia).

OPIS STANOWISKA:

  • poszukiwanie nowych możliwości i kierunków rozwoju organizacji,
  • pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie warunków oraz zawieranie umów,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • dbanie o rozwój firmy,
  • prowadzenie działań mających na celu rozbudowę portfolio firmy,
  • analiza rynku w celu usprawnienia działań biznesowych,
  • opracowywanie strategii rozwoju firmy,
  • poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży,
  • bliska współpraca z Zarządem.
OCZEKUJEMY:
  • doświadczenia w pozyskiwaniu nowych klientów do projektów,
  • praktycznych umiejętności negocjacyjnych,
  • wiedzy na temat sieci oraz systemów komputerowych (Android/iOS),
  • podstawowego pojęcia na temat języków programowania (np. PHP, React itd.),
  • umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami,
  • znajomości terminologii związanej z programowaniem,
  • wiedzy dotyczącej koordynacji pracy Developerów i Product Ownerów,
  • znajomości zagadnień marketingowych,
  • znajomości metodyk Kanban, Scrum lub innych oraz praktyczna znajomość  wykorzystywanych w nich narzędzi takich jak Trello, Asana, Monday, Jira itp.,
  • wysokiej kultury osobistej oraz bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych,
  • wykształcenia wyższego (mile widziane ukończone studia, certyfikaty lub kursy z zakresu zarządzania – MBA lub inne),
  • mile widziana wiedza na temat telewizji internetowej oraz rozwiązań telekomunikacyjnych,
  • prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie – od 8 000 zł do 17 000 zł brutto (w zależności od umiejętności i posiadanego doświadczenia),
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizję za realizację celów,
  • premie świąteczne i okolicznościowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • program lojalnościowy dla pracowników, m.in. darmowy dostęp do usług świadczonych przez firmę

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja