Polonia 1 Online - Stream na żywo - Telewizja Internetowa
Telewizja Online

Polonia 1 Online

Twoje ulubione programy telewizyjne zawsze blisko Ciebie.

Odkryj mocną dawkę sensacji, rozrywki, miłości i dramatów w jednym miejscu!

W domu czy w podróży? Kup pakiet i zapewnij sobie dostęp do ulubionych programów na żywo w Internecie gdziekolwiek jesteś. Przez całą dobę. Bez reklam i bez ograniczeń. Tak jak lubisz najbardziej.

Polonia 1 logo

Dlaczego warto wykupić pakiet z dostępem do Polonia 1 online?

‧ Jedno konto, z którego mogą korzystać wszyscy domownicy,
‧ Możliwość oglądania na dowolnym urządzeniu,
‧ Transmisja w wysokiej jakości audio i wideo,
‧ Bez podpisywania wiążących umów.

Jak oglądać Polonia 1 online?

Oglądaj Polonia 1 online w czasie rzeczywistym, gdzie chcesz i kiedy chcesz!

giganci nokautów

Na smartfonie albo tablecie

Pobierz bezpłatną aplikację i oglądaj tak jak Ci wygodnie.

Google Play
App Store
oglądaj na polonii 1 HD

Na komputerze

Oglądaj w przeglądarce na komputerze i laptopie.

oglądaj bez reklam w internecie

Na telewizorze

Z urządzeniem Android TV możesz pobrać aplikację i oglądać na dużym ekranie.
Google Play

Dostęp do najpopularniejszych programów telewizyjnych:

  • Wesoły Ambulans,
  • Celeste 2,
  • Dom Po Sąsiedzku,
  • Autostrada Do Nieba,
  • Miasto Ludzi,
  • Wojna Z Mafią,
  • Nieźle Kliknięci.

Pobierz darmową aplikację lub oglądaj w przeglądarce internetowej

Chcesz mieć dostęp do ulubionych programów zawsze pod ręką? Pobierz za darmo aplikację i dobierz pakiet telewizyjny do swoich potrzeb. Oglądaj kanały na żywo, tak, jak lubisz wygodnie! Zakładając konto, zapewnisz sobie możliwość korzystania z TV online aż na 3 urządzeniach jednocześnie!

Kanały

Polonia 1 online – FAQ

1.

W jaki sposób działa Telewizja Online?

Telewizja Online działa poprzez wykorzystanie technologii strumieniowej, dzięki czemu możesz oglądać swoje ulubione programy na żywo ze stacji program cokolwiek robisz i gdziekolwiek jesteś.

2.

Co zrobić, aby móc oglądać Polonia 1 online na telefonie?

Aby móc oglądać Polonia 1 na dowolnym urządzeniu, wystarczy pobrać naszą aplikację Telewizja Online, założyć i aktywować konto oraz wybrać pakiet telewizyjny.

3.

Jakie wymagania musi spełniać moje urządzenie mobilne, aby móc oglądać na żywo?

Aby móc oglądać programy na żywo bez ograniczeń potrzebne są:

  • dostęp do Internetu,
  • aktualna wersja przeglądarki internetowej,
  • urządzenia mobilne z systemem Android lub nakładką MIUI.

4.

Na ilu urządzeniach w tym samym momencie można oglądać programy?

W ramach usługi możesz oglądać ulubione kanały telewizyjne na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie.

5.

Czy Polonia 1 online mogę oglądać przebywając poza domem?

Tak. Wykupując pakiet, otrzymujesz dostęp do swoich ulubionych kanałów bez względu na to, gdzie jesteś. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Usługa działa na terenie całego kraju. Możesz także oglądać w naszej bezpłatnej aplikacji lub w swojej przeglądarce.

6.

Czy mogę oglądać bez rejestracji?

Oglądanie bez rejestracji dostępne jest tylko przez pierwsze 5 minut. Tyle wystarczy, abyś utwierdził się w tym, że Telewizja Online jest świetnym rozwiązaniem. Po tym czasie, aby nadal mieć dostęp do ulubionych programów bez ograniczeń, konieczna jest rejestracja.

7.

Czy konieczne jest podpisanie umowy?

Nie musisz podpisywać żadnej umowy. Masz pełną swobodę w korzystaniu z naszych telewizyjnych usług. Oferta jest w pełni elastyczna i dopasowana do Twoich potrzeb – na starcie wykupujesz pakiet na 30 dni (w formie subskrypcji) lub na określony czas – 6 lub 12 miesięcy, a gdy nie chcesz przedłużyć subskrypcji, najzwyczajniej w świecie z niej zrezygnujesz. To Ty decydujesz, jak długo z nami zostajesz.

8.

Jakie formy płatności akceptujecie?

Płatności dokonywane są przez wpięcie karty w formie subskrypcji. Dzięki temu nie będziesz musiał pamiętać o comiesięcznych opłatach. Płatności możesz dokonać za pomocą BLIKa.

telewizja w nowoczesnym wydaniu

Telewizja Internetowa zrewolucjonizowała tradycyjne sposoby oglądania telewizji. Nic więc dziwnego, że jest coraz częściej wybieraną alternatywą dla telewizji naziemnej, satelitarnej i kablowej. Dzięki niej masz nieograniczony dostęp do swoich ulubionych kanałów telewizyjnych – bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz. Od teraz masz możliwość oglądania telewizji na dowolnym urządzeniu bez reklam i bez ograniczeń! Telewizja Online to bogactwo kanałów telewizyjnych, rozrywki, filmów, seriali oraz wydarzeń sportowych i ze świata, które są dla Ciebie 24h na dobę!

oglądaj online
Telewizja
kanał bez reklam
kanał

Telewizja na żywo w Internecie – wybierz wygodę

Polonia 1 w transmisji w czasie rzeczywistym to gwarancja wygody i komfortu. Już nigdy więcej nie przegapisz emisji odcinka ulubionego serialu. Dzięki możliwości korzystania z aplikacji nawet na 3 urządzeniach jednocześnie nie będzie już walki o pilota, bo każdy członek rodziny może oglądać to, na co będzie miał ochotę!

Oglądaj, kiedy chcesz i bez reklam

Oglądaj swoje ulubione programy w dowolnym momencie i miejscu bez żadnych dodatkowych reklam – zarówno przed, w trakcie i po emisji programu!

Telewizja bez dodatkowych kosztów

Dostęp do telewizji bez konieczności kupowania dekodera i anteny satelitarnej? Z nami to możliwe! Dzięki transmisji internetowej masz zapewniony dostęp do popularnych kanałów telewizyjnych w czasie rzeczywistym dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowania. Oznacza to, że nie musisz kupować tradycyjnego dekodera, aby móc oglądać ulubione programy.

Wysoka jakość obrazu i dźwięku

Nasza darmowa aplikacja pozwala na oglądanie telewizji przez Internet z zachowaniem wysokiej jakości obrazu i dźwięku, dzięki czemu nic nie umknie Twojej uwadze!

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja