TVP 1 Online na żywo - transmisja live dzisiaj | Stream TVP 1
Telewizja Online

TVP 1 Online

Telewizja Polska – Twoje ulubione programy telewizyjne na wyciągnięcie ręki.

Jesteś w domu czy podróżujesz? Odpal solidną dawkę sensacji, rozrywki, obyczajowości w jednym miejscu. Dołącz do nas i oglądaj ulubione programy na żywo w Internecie bez reklam gdziekolwiek jesteś. 24h na dobę. Bez reklam i bez zobowiązań. Tak jak lubisz najbardziej.

TVP 1 logoBezpłatny dostęp przez 5 minut w trybie GOŚĆ

Dlaczego warto wykupić dostęp do TVP 1 online?

‧ Jedno konto dla wszystkich domowników,
‧ Możliwość oglądania na dowolnym urządzeniu,
‧ Transmisja w wysokiej jakości obrazu i dźwięku,
‧ Bez zobowiązujących umów.

Jak oglądać TVP 1 online?

Oglądaj TVP 1 online w czasie rzeczywistym, gdziekolwiek jesteś!

seriale możesz oglądać na żywo w polsce

Przez smartfona albo tableta

Pobierz bezpłatną aplikację i oglądaj na dowolnym urządzeniu mobilnym.

europejskiego obszaru gospodarczego technicznego dostarczania
App Store
kanały na żywo seriale i filmy

Na komputerze

Oglądaj w swojej przeglądarce internetowej na komputerze lub laptopie.

TVP 1 online

Na telewizorze

Z urządzeniem Android TV możesz pobrać aplikację i oglądać na dużym ekranie.

europejskiego obszaru gospodarczego technicznego dostarczania

Dostęp do najpopularniejszych programów telewizyjnych bez reklam:

Pobierz darmową aplikację lub oglądaj w przeglądarce

Chcesz mieć dostęp do ulubionych programów zawsze pod ręką? Pobierz za darmo aplikację i dobierz pakiet telewizyjny do swoich potrzeb. Oglądaj programy na żywo w internecie bez reklam, gdzie chcesz i jak Ci wygodnie! Załóż konto, a zapewnisz sobie możliwość korzystania z telewizji internetowej nawet na 3 urządzeniach jednocześnie!

zautomatyzowanego dopasowania reklam do twoich zainteresowań

TVP 1 online – FAQ

1.

Jak działa Telewizja Online?

Telewizja Online działa w oparciu o technologię strumieniową, dzięki której możesz być na bieżąco ze swoimi ulubionymi programami na żywo ze stacji TVP 1 cokolwiek robisz i gdziekolwiek jesteś.

2.

Co zrobić, aby móc oglądać TVP 1 online na smartfonie?

Nie musisz spełniać żadnych wymagających warunków. Aby móc oglądać TVP 1 na dowolnym urządzeniu, pobierz darmową aplikację Telewizja Online, zarejestruj się, aktywuj konto i wybierz dowolny pakiet programów.

3.

Jakie warunki musi spełniać moje urządzenie mobilne, aby móc oglądać na żywo?

Aby móc oglądać programy na żywo bez ograniczeń niezbędne są:

  • dostęp do Internetu,
  • aktualna wersja przeglądarki internetowej,
  • urządzenia mobilne z systemem Android lub nakładką MIUI.

4.

Na ilu urządzeniach w tym samym czasie można oglądać filmy i seriale?

W ramach usługi możesz oglądać ulubione kanały telewizyjne na 3 urządzeniach w tym samym czasie.

5.

Czy TVP 1 online można oglądać, jeśli jestem poza domem?

Tak. Dzięki wykupieniu pakietu masz dostęp do swojej ulubionej stacji gdziekolwiek jesteś. Wystarczy Ci dostęp do Internetu. Usługa działa na terenie całej Polski. Możesz oglądać w naszej bezpłatnej aplikacji lub w swojej przeglądarce.

6.

Czy trzeba się rejestrować?

Oglądanie bez rejestracji dostępne jest tylko przez pierwsze 5 minut. Tyle wystarczy, abyś utwierdził się w tym, że Telewizja Online jest świetnym rozwiązaniem. Po tym czasie, aby mieć dostęp do ulubionych programów bez reklam i bez ograniczeń, wymagana jest rejestracja.

7.

Czy muszę podpisywać długoterminową umowę?

Nie zobowiązujemy naszych Klientów do podpisania umowy. Masz pełną swobodę w korzystaniu z naszych telewizyjnych usług. Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do Ciebie – na starcie wykupujesz pakiet na 30 dni (w formie subskrypcji) lub na określony czas – 6 lub 12 miesięcy, a gdy nie chcesz przedłużyć subskrypcji, po prostu nie płacisz za kolejny miesiąc. Sam ustalasz, jak długo z nami zostajesz.

8.

W jaki sposób pobieracie opłatę?

Preferujemy płatności przez wpięcie karty w formie subskrypcji. Dzięki temu nie będziesz musiał pamiętać o comiesięcznych opłatach. Dostępna jest również płatność BLIKiem.

TV online – telewizja w nowoczesnym wydaniu

TV online zrewolucjonizowała tradycyjne sposoby oglądania telewizji. Nic więc dziwnego, że jest coraz częściej wybieraną alternatywą dla telewizji naziemnej, satelitarnej i kablowej. Dzięki niej swoje ulubione kanały telewizyjne masz zawsze na wyciągnięcie ręki – gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz. Od teraz masz możliwość oglądania telewizji w internecie na dowolnym urządzeniu bez reklam i bez limitów! Telewizja Online to dostęp do kanałów telewizyjnych, rozrywki, seriali i filmów oraz wiadomości z całego świata, które są dla Ciebie 24h na dobę!

akceptuję i przechodzę do serwisu
Telewizja
wyboru spersonalizowanych reklam tworzenia
stacja transmituje Telewizję bez reklam w Internecie

{ostaw na wygodę

TVP 1 online to gwarancja wygody i komfortu. Już nigdy więcej nie przegapisz emisji odcinka ulubionego programu. Dzięki temu, że możesz korzystać z naszej aplikacji nawet na 3 urządzeniach jednocześnie nie będzie już walki o pilota, bo każdy członek rodziny może oglądać to, na co będzie miał ochotę!

Oglądaj w dowolnym momencie bez reklam

Oglądaj swoje ulubione programy w internecie w dowolnym momencie i miejscu bez żadnych dodatkowych reklam – zarówno przed, w trakcie i po emisji programu!

Telewizja bez dekodera i anteny

Marzy Ci się dostęp do telewizji w internecie? Z Telewizją Online to możliwe! Dzięki transmisji online masz zapewniony dostęp do najważniejszych kanałów telewizyjnych w czasie rzeczywistym dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowania. Oznacza to, że nie musisz dodatkowo kupować tradycyjnego dekodera, aby być na bieżąco z ulubionymi filmami i serialami.

Transmisja w wysokiej jakości audio i wideo

Nasza darmowa aplikacja pozwala na oglądanie telewizji w Internecie z zachowaniem wysokiej jakości obrazu i dźwięku, dzięki czemu nic nie umknie Twojej uwadze!

Pozostałe kanały, które obejrzysz u nas:

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja