TVP 2 Online - Live na żywo - gdzie oglądać? Stream TVP 2
Telewizja Online

TVP 2 Online

Twoje ulubione kanały telewizyjne na wyciągnięcie ręki.

Włącz solidną porcję sensacji, rozrywki, miłości i dramatów w jednym miejscu. Oglądaj w dowolnym momencie tak, jak lubisz!

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem czy domatorem –  kup pakiet i zapewnij sobie dostęp do popularnych programów na żywo w Internecie bez względu na to, gdzie teraz jesteś. 24h na dobę. Bez reklam i bez zobowiązań. Tak jak Ci wygodnie.

TVP 2 adresy IPBezpłatny dostęp przez 5 minut w trybie GOŚĆ

Dlaczego warto wybrać Telewizję Online?

‧ Jedno konto dla całej rodziny,
‧ Możliwość oglądania na dowolnym urządzeniu,
‧ Transmisja w wysokiej jakości audio i wideo,
‧ Bez podpisywania wiążących umów.

Jak oglądać TVP 2 online?

seriale oglądaj na żywo w polsce w internecie bez reklam

Przez smartfona albo tableta

Pobierz aplikację i oglądaj tak jak Ci wygodnie.

Google Play w internecie bez reklam
App Store
kanały na żywo seriale i filmy w internecie bez reklam

Na komputerze

Oglądaj w przeglądarce na komputerze lub laptopie.

TVP 2 online w internecie bez reklam

Na telewizorze

Z urządzeniem Android TV możesz pobrać aplikację i oglądać na dużym ekranie.

Google Play w internecie bez reklam

Dostęp do najpopularniejszych programów telewizyjnych:

Pobierz darmową aplikację lub oglądaj w przeglądarce 

Chcesz mieć dostęp do ulubionych programów zawsze pod ręką? Pobierz naszą bezpłatną aplikację i dobierz pakiet telewizyjny do swoich potrzeb. Oglądaj kanały na żywo, tak, jak Ci wygodnie! Załóż konto, a dostaniesz możliwość korzystania z telewizji online aż na 3 urządzeniach jednocześnie!

Kanały w internecie bez reklam

TVP 2 online – FAQ

1.

Jak działa Telewizja Online?

Telewizja Online wykorzystuje technologię strumieniową, dzięki której możesz oglądać swoje ulubione programy na żywo ze stacji TVP 2 cokolwiek robisz i gdziekolwiek jesteś.

2.

Jak mogę oglądać TVP 2 online na telefonie?

Aby móc oglądać TVP 2 na dowolnym urządzeniu, wystarczy pobrać naszą aplikację, założyć i aktywować konto oraz wybrać pakiet telewizyjny.

3.

Jakie są wymagania, które pozwolą mi oglądać telewizję online na żywo?

Aby móc oglądać programy na żywo bez ograniczeń niezbędne są:

  • dostęp do Internetu,
  • najnowsza wersja przeglądarki internetowej,
  • urządzenia mobilne z systemem Android lub nakładką MIUI.

4.

Na ilu urządzeniach w tym samym czasie mogę oglądać filmy i seriale?

W ramach wykupionej usługi można oglądać ulubione programy i seriale na 3 urządzeniach w tym samym czasie.

5.

Czy TVP 2 online można oglądać, jeśli jestem poza domem?

Tak. Wykupując pakiet, otrzymujesz dostęp do swoich ulubionych kanałów bez względu na to, gdzie jesteś. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Usługa działa na terenie całego kraju. Możesz także oglądać w naszej bezpłatnej aplikacji lub w swojej przeglądarce.

6.

Czy konieczne jest założenie konta?

Możliwość oglądania bez rejestracji dostępna jest przez pierwsze 5 minut. Tyle wystarczy, abyś przekonał się, że Telewizja Online jest świetnym rozwiązaniem. Po tym czasie, aby nadal mieć dostęp do ulubionych programów bez reklam i bez ograniczeń, wymagana jest rejestracja.

7.

Czy konieczne jest podpisanie umowy?

Nie zobowiązujemy naszych Klientów do podpisania umowy. Masz pełną swobodę w korzystaniu z naszych telewizyjnych usług. Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do Twoich potrzeb – na starcie wykupujesz pakiet na 30 dni (w formie subskrypcji) lub na określony czas – 6 lub 12 miesięcy, a gdy nie będziesz chciał przedłużyć subskrypcji, po prostu nie płacisz za kolejny miesiąc. Sam ustalasz, jak długo z nami będziesz.

8.

Jak mam zapłacić?

Preferujemy płatności poprzez wpięcie karty w formie subskrypcji. Dzięki temu nie będziesz musiał pamiętać o comiesięcznych opłatach. Dostępna jest również płatność BLIKiem.

telewizja w nowoczesnym wydaniu

TV online zrewolucjonizowała tradycyjne sposoby oglądania telewizji. Nic więc dziwnego, że coraz częściej wypiera telewizję naziemną, satelitarną czy kablową. Dzięki niej masz nieograniczony dostęp do swoich ulubionych kanałów telewizyjnych – bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz. Od teraz możesz oglądać telewizję na dowolnym urządzeniu bez reklam i bez limitów! Telewizja Online to bogactwo kanałów telewizyjnych, rozrywkowych, filmów, seriali oraz wiadomości z całego świata, które czekają na Ciebie 24h na dobę!

oglądaj online w internecie bez reklam
Telewizja
pytanie na śniadanie i barwy szczęścia
Telewizja w internecie

Włącz tryb: wygoda

Telewizja przez Internet to gwarancja wygodnego i komfortowego oglądania. Już nigdy więcej nie przegapisz emisji odcinka ulubionego programu. Dzięki możliwości korzystania z aplikacji nawet na 3 urządzeniach jednocześnie nie będzie już walki o pilota, bo każdy domownik może oglądać to, na co ma ochotę!

Oglądaj, kiedy chcesz i bez reklam

Od teraz możesz oglądać ulubione programy w wybranym momencie i miejscu bez żadnych dodatkowych reklam – zarówno przed, w trakcie i po emisji programu!

Telewizja bez dekodera i anteny

Dostęp do telewizji bez konieczności kupowania dekodera i anteny satelitarnej? Teraz to możliwe! Dzięki transmisji online masz zapewniony dostęp do wszystkich najważniejszych kanałów telewizyjnych w czasie rzeczywistym dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowania. Oznacza to, że nie musisz dodatkowo kupować tradycyjnego dekodera, aby móc oglądać ulubione programy.

Wysoka jakość obrazu i dźwięku

Nasza darmowa aplikacja pozwala na oglądanie telewizji przez Internet z zachowaniem wysokiej jakości obrazu i dźwięku, dzięki czemu nic nie zakłóci emisji Twoich ulubionych programów!

Pozostałe kanały dostępne w naszych pakietach:

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja