Uwaga na żywo Online - Stream
Telewizja Online

Uwaga na żywo

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w kraju? Lubisz być w centrum ogólnopolskich afer? Oglądaj Uwaga z Telewizją Online bez względu na to, co robisz i gdzie jesteś. Śledź efekty dziennikarskiej pracy i poruszające tematy.

Uwaga logo

Uwaga na żywo w Internecie

Uwaga z Telewizją Online to gwarancja wygodnego i komfortowego oglądania w czasie rzeczywistym. Już nigdy więcej nie będziesz musieć przejmować się, że ominą Cię żadnej poruszającej historii. Rejestrując się, otrzymujesz możliwość korzystania z aplikacji nawet na 3 urządzeniach w tym samym czasie. Nie będzie już walki o pilota, bo od teraz każdy członek rodziny może oglądać to, co będzie chciał!
Od teraz możesz oglądać Uwaga online w czasie rzeczywistym bez uciążliwych reklam – zarówno przed, w trakcie, jak i po emisji programu!

Żeby oglądać Uwaga na żywo, wykup pakiet Optymalny za 9,99zł miesięcznie.

Jak oglądać Uwaga na żywo online?

seriale możesz oglądać na żywo w polsce

NA SMARTFONIE LUB NA TABLECIE

Pobierz naszą bezpłatną aplikację i oglądaj Uwaga na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Google Play
App Store
Uwaga online

NA TELEWIZORZE

Dzięki Android TV możesz pobrać aplikację i oglądać na dużym ekranie.

Google Play
kanały na żywo seriale i filmy

NA LAPTOPIE

Oglądaj bez ograniczeń w przeglądarce internetowej na komputerze i laptopie.

Oglądaj Uwaga w wysokiej jakości obrazu i dźwięku

Aplikacja Telewizja Online pozwoli Ci oglądać Uwaga przez Internet z zachowaniem wysokiej jakości obrazu i dźwięku, co sprawi, że nic nie zakłóci emisji Twojego ulubionego programu.

wyraźnie zastrzega że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych

Co zrobić, aby oglądać Uwaga na żywo?

Uwaga to program interwencyjno-śledczy, który cieszy się bardzo dużą oglądalnością. Żeby móc oglądać Uwaga na żywo w Internecie na urządzeniu mobilnym, wystarczy pobrać naszą bezpłatną aplikację Telewizja Online, założyć i aktywować konto oraz wybrać pakiet telewizyjny. Jakie warunki muszą spełniać urządzenia mobilne, żeby móc oglądać transmisję online? Aby oglądać oglądać Uwaga na żywo bez ograniczeń niezbędne są: Internet, najnowsza wersja przeglądarki internetowej, urządzenia mobilne działające w systemie Android lub nakładką MIUI.

Oglądaj Uwaga online poza domem

Dzięki Telewizji Online możesz być na bieżąco z najważniejszymi i najświeższymi wydarzeniami z całego świata. Śledź efekty dziennikarskiej pracy i poruszające historie, gdziekolwiek jesteś.

Wykupując subskrypcję, gwarantujesz sobie możliwość oglądania Uwaga na żywo bez względu na to, gdzie jesteś. Wystarczy, że będziesz mieć dostęp do Internetu. Usługa działa na terenie całej Polski.

Dlaczego warto oglądać programy z Telewizją Online?

1.

Jeden profil dla całej rodziny – w ramach usługi możesz oglądać programy aż na 3 urządzeniach w tym samym czasie — koniec z kłótniami o pilota,

2.

Dostęp do ulubionych kanałów z dowolnego miejsca na terenie Polski – wystarczy, że Twoje urządzenie pracuje na systemie Android i ma dostęp do Internetu,

3.

Brak konieczności zakupu dekodera – dzięki technologii strumieniowania telewizja online zapewnia transmisję tradycyjnych programów telewizyjnych przez Internet w w momencie nadawania,

4.

Oferta dopasowana do Ciebie – wybierz pakiet, który zaspokoi Twoje potrzeby i otrzymaj dostęp do kanałów, których Ci potrzeba,

5.

Żadnych długoterminowych umów – sam decydujesz, jak długo z nami zostaniesz. Wykupujesz subskrypcję, którą możesz anulować, kiedy chcesz,

6.

Transmisja w wysokiej jakości obrazu i dźwięku – telewizja przez Internet to komfort oglądania bez zakłóceń.

Pobierz naszą darmową aplikację i oglądaj, jak lubisz

Chcesz mieć swoje ulubione kanały telewizyjne zawsze pod ręką? Pobierz naszą bezpłatną aplikację i wybierz pakiet telewizyjny dopasowany do Ciebie. Oglądaj kanały na żywo tak, jak Ci wygodnie! Dołączając do nas, otrzymasz możliwość korzystania z telewizji online aż na 3 urządzeniach w tym samym momencie!

Telewizja Online bez ukrytych kosztów

Dostęp do telewizji internetowej bez konieczności kupowania dekodera i anteny? Z Telewizją Online to możliwe! Dzięki transmisji przez Internet uzyskasz dostęp do popularnych kanałów telewizyjnych online na żywo, a wszystko to za sprawą technologii strumieniowania. Oznacza to, że nie musisz dodatkowo inwestować w tradycyjny dekoder dekodera, aby być na bieżąco z ulubionymi programami.

oglądaj online
Telewizja
Uwaga online wcześniejszej zgody tvn
Telewizja

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja