Telewizja w telefonie - Aplikacja na Android i iOS
Telewizja Online

Chcesz obejrzeć odcinek ulubionego serialu, ale przegrałeś walkę o pilot do telewizora? A może Twoja drużyna rozgrywa ważny mecz akurat wtedy, kiedy jesteś na wyjeździe? Wybierz telewizję internetową, dzięki której możesz oglądać TV na żywo na dowolnym urządzeniu mobilnym bez względu na to, gdzie jesteś. Od teraz Twoje ulubione kanały telewizyjne zawsze będą pod ręką!

Czym jest telewizja w telefonie?

Telewizja w telefonie pozwala na oglądanie ulubionych kanałów telewizyjnych przez Internet w dowolnym miejscu na terenie całego kraju. Od teraz możesz oglądać telewizję na żywo bez względu na to, gdzie jesteś – w pociągu, w poczekalni czy na wakacjach. Jest to możliwe za sprawą wykorzystania technologii strumieniowej, która pozwala na odtwarzanie kanałów telewizyjnych online w czasie rzeczywistym bez wcześniejszego zapisywania danych na dysku.

prowadzeniem działalności gospodarczej cofnięcie zgody

Jak oglądać telewizję na telefonie?

Zastanawiasz się, jak zapewnić sobie możliwość oglądania telewizji na telefonie w czasie rzeczywistym bez względu na to, gdzie jesteś? To niezwykle proste!

  1. Pobierz naszą darmową aplikację ze sklepu Google Play lub App Store.
  2. Dokonaj rejestracji konta i aktywuj je przy pomocy podanego adresu e-mail.
  3. Wybierz swój idealny pakiet programów i oglądaj bez ograniczeń.

Jedyne wymagania, jakie musi spełniać Twoje urządzenie, to dostęp do Internetu, aktualna wersja przeglądarki internetowej oraz urządzenie z systemem Android, iOS lub z nakładką MIUI.

Oglądanie telewizji w telefonie – dla kogo?

Zastanawiasz się, czy warto zapewnić sobie dostęp do telewizji internetowej w telefonie? Oczywiście, że tak! To rewolucyjne rozwiązanie, dzięki któremu możemy oglądać telewizję bez względu na to, gdzie jesteśmy i co robimy. Ile razy byłeś w sytuacji, że musiałeś zrezygnować ze swojego ulubionego programu na rzecz innego w myśl zasady „kto ma pilot, ten ma władzę”? Od teraz władzę ma ten, kto ma dostęp do Telewizji Online – bo to właśnie dzięki niej możesz oglądać telewizję nawet na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie! Oglądaj ulubione programy na ekranie swojego telefonu i ciesz się wysoką jakością obrazu i dźwięku.

Przetestuj Telewizję Online jako GOŚĆ

Wchodząc na naszą stronę internetową, masz możliwość oglądania telewizji jako GOŚĆ. Dzięki temu przez 10 minut za darmo możesz przetestować udogodnienia, które oferuje Telewizja Online. To wystarczająco dużo czasu, aby poznać naszą wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz przetestować aplikację na dowolnym urządzeniu – np. smartfonie, tablecie czy komputerze. Po upływie tego czasu, aby nadal mieć możliwość korzystania z naszej internetowej telewizji, niezbędne jest założenie konta, a po zalogowaniu wykupienie wybranego pakietu.

Pobierz darmową aplikację i oglądaj telewizję w telefonie bez ograniczeń

Telewizja w telefonie to prawdziwa rewolucja w świecie tradycyjnego oglądania telewizji. Nic więc dziwnego, że zyskuje ona coraz więcej zwolenników. W ramach Telewizji Online możesz oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne na żywo w telefonie bez ograniczeń – bez względu na to, gdzie jesteś czy co robisz.

W ramach Telewizji Online niektóre kanały udostępniane są za darmo. Jest to Pakiet STARTER (TVP 1, TVP 2, UKRAINE1). Aby uzyskać dostęp do pozostałych kanałów, koniecznie jest wykupienie pakietu. Do wyboru masz Pakiet WIĘCEJ TVN (TVN 24 i TVN 24 BIS) lub Pakiet OPTYMALNY z dostępem do 65 najpopularniejszych programów.

Warto wspomnieć również o tym, że nie zobowiązujemy Cię żadnymi długoterminowymi umowami – sam decydujesz o tym, jak długo z nami zostaniesz. Płać wygodnie za wybrane pakiety poprzez podpięcie karty – dzięki temu nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy comiesięcznymi płatnościami.

bezpłatna telewizja program publicystyczny TV PULS

Oglądaj telewizję w telefonie w wysokiej jakości obrazu i dźwięku

Dzięki naszej darmowej aplikacji możesz oglądać ulubione kanały telewizyjne w wysokiej jakości obrazu i dźwięku, dzięki czemu nic nie zakłóca transmisji i żaden ważny moment nie umknie Twojej uwadze. Oglądaj tak, jak Ci wygodnie. Telewizja Online to wygoda, na którą zasługujesz!

Oszczędzaj transfer dzięki najnowszej wersji aplikacji

Często przebywasz poza siecią Wi-Fi? Obawiasz się, że strumieniowanie wideo zużyje bardzo dużą ilość danych komórkowych? Mamy na to sposób! Chcąc jak najbardziej dopasować usługi do potrzeb naszych Klientów, zminimalizowaliśmy zużycie danych przez aplikację. W najnowszej wersji aplikacji – Telewizji Online 14.1 – zamieściliśmy rewolucyjną opcję „Oszczędzaj transfer”, która zapewnia nam maksymalną oszczędność danych. 

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja