wpolsce.pl na żywo Online - Telewizja - Stream na żywo
Telewizja Online

wpolsce.pl na żywo

Twoje ulubione kanały telewizyjne zawsze blisko Ciebie.

Włącz mocną dawkę sensacji, rozrywki, miłości i dramatów w jednym miejscu!

Jesteś domatorem czy podróżnikiem? Zarejestruj się i zapewnij sobie dostęp do popularnych programów na żywo w Internecie gdziekolwiek jesteś. Przez całą dobę. Bez reklam i bez zobowiązań. Tak jak Ci wygodnie.

wpolsce.pl logo

Dlaczego warto wykupić dostęp do wpolsce.pl online?

‧ Jedno konto dla całej rodziny,
‧ Możliwość oglądania na dowolnym urządzeniu,
‧ Wysoka jakość obrazu i dźwięku,
‧ Bez podpisywania wiążących umów.

Jak oglądać wpolsce.pl online?

Oglądaj wpolsce.pl online na żywo, tak jak lubisz!

seriale możesz oglądać na żywo w polsce

Na smartfonie lub tablecie

Pobierz darmową aplikację i oglądaj na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Google Play
kanały na żywo seriale i filmy

Na komputerze

Oglądaj w przeglądarce na komputerze lub laptopie.

wpolsce.pl online

Na telewizorze

Z urządzeniem Android TV możesz pobrać aplikację i oglądać na dużym ekranie.
Google Play

Dostęp do najpopularniejszych programów:

  • Gorące Pytania,
  • Poranna Rozmowa,
  • Wywiad Gospodarczy,
  • Planuje Długie Życie,
  • Bez Spiny,
  • Magazyn,
  • Ukraina W Ogniu.

Pobierz bezpłatną aplikację lub oglądaj w przeglądarce

Zapewnij sobie dostęp do ulubionych programów przez 24h na dobę. Pobierz za darmo aplikację i dopasuj pakiet telewizyjny do swoich potrzeb. Oglądaj kanały na żywo, tak, jak Ci wygodnie! Załóż konto, a dostaniesz możliwość korzystania z TV online nawet na 3 urządzeniach jednocześnie!

Kanały

wpolsce.pl online – FAQ

1.

Jak działa Telewizja Online? Telewizja Online działa poprzez wykorzystanie technologii strumieniowej, dzięki czemu możesz oglądać swoje ulubione programy na żywo ze stacji wpolsce.pl bez względu na to, co robisz i gdzie jesteś.

2.

Co muszę zrobić oglądać wpolsce.pl online na telefonie?

Wystarczy pobrać naszą aplikację Telewizja Online, zarejestrować się, aktywować konto i wybrać pakiet.

3.

Jakie są wymagania, które pozwolą mi oglądać telewizję online na żywo? Dostęp do oglądania programów na żywo bez ograniczeń potrzebne są:
  • dostęp do Internetu,
  • aktualna wersja przeglądarki internetowej,
  • urządzenia mobilne z systemem Android lub nakładką MIUI.

4.

Na ilu urządzeniach w tym samym momencie mogę oglądać filmy i seriale?

W ramach wykupionego pakietu można oglądać ulubione programy i seriale na 3 urządzeniach w tym samym czasie.

5.

Czy wpolsce.pl online można oglądać przebywając poza domem?

Tak. Wykupując pakiet, otrzymujesz dostęp do swoich ulubionych kanałów bez względu na to, gdzie jesteś. Wystarczy Ci dostęp do Internetu. Usługa działa na terenie całego kraju. Możesz również oglądać w naszej bezpłatnej aplikacji lub w swojej przeglądarce.

6.

Czy mogę oglądać bez rejestracji?

Możliwość oglądania bez rejestracji dostępna jest przez pierwsze 5 minut. To wystarczająco dużo czasu, abyś utwierdził się w tym, że TV online jest właśnie tym, czego Ci trzeba. Po tym czasie, aby nadal mieć dostęp do ulubionych programów bez reklam i bez ograniczeń, konieczne jest założenie konta.

7.

Czy muszę wiązać się długoterminową umową? Nie musisz podpisywać żadnej umowy. Masz całkowitą swobodę w korzystaniu z naszych telewizyjnych usług. Oferta jest w pełni elastyczna i dopasowana do Ciebie – na starcie wykupujesz pakiet na 30 dni (w formie subskrypcji) lub na określony czas – 6 lub 12 miesięcy, a jeśli nie będziesz chciał przedłużyć subskrypcji, po prostu nie płacisz za kolejny miesiąc. Sam decydujesz, jak długo z nami będziesz.

8.

Jak mam zapłacić? Płatności pobierane są przez wpięcie karty w formie subskrypcji. Dzięki temu nie będziesz musiał pamiętać o comiesięcznych opłatach. Płatności możesz dokonać za pomocą BLIKa.

telewizja w nowoczesnym wydaniu

TV online zrewolucjonizowała tradycyjne sposoby oglądania telewizji. Nic więc dziwnego, że coraz częściej wypiera telewizję naziemną, satelitarną czy kablową. Dzięki niej swoje ulubione kanały telewizyjne masz zawsze pod ręką – gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz. Od teraz możesz oglądać telewizję na dowolnym urządzeniu bez reklam i bez ograniczeń! Telewizja Online to dostęp do kanałów telewizyjnych, rozrywkowych, seriali i filmów oraz wiadomości z całego świata, które są dla Ciebie 24h na dobę!

oglądaj online
Telewizja
wpolsce.pl online
Telewizja

wpolsce.pl na żywo w Internecie – postaw na wygodę

wpolsce.pl w transmisji w czasie rzeczywistym to gwarancja wygody i komfortu. Już nie musisz przejmować się, że przegapisz emisję ulubionego programu. Dzięki możliwości korzystania z aplikacji nawet na 3 urządzeniach jednocześnie nie będzie już walki o pilota, bo każdy członek rodziny może oglądać to, co lubi najbardziej!

Oglądaj, kiedy chcesz i bez reklam

Od teraz możesz oglądać swoje ulubione programy w dowolnym momencie i miejscu bez żadnych dodatkowych reklam – zarówno przed, w trakcie i po emisji programu!

Telewizja bez dekodera i anteny

Dostęp do telewizji bez konieczności kupowania dekodera i anteny satelitarnej? Z Telewizją Online to możliwe! Dzięki transmisji internetowej masz dostęp do najważniejszych kanałów telewizyjnych w czasie rzeczywistym dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowania. Z czym to się wiąże? Nie musisz kupować tradycyjnego dekodera, aby móc oglądać ulubione seriale i filmy.

Wysoka jakość obrazu i dźwięku

Nasza darmowa aplikacja pozwala na oglądanie telewizji przez Internet w wysokiej jakości obrazu i dźwięku, dzięki czemu nic nie umknie Twojej uwadze!

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja