TVN24 BiS Online - Stream na żywo - Telewizja Internetowa
Telewizja Online

TVN24 BiS Online

Twoje ulubione programy telewizyjne zawsze blisko Ciebie. Odpal dużą dawkę sensacji, rozrywki, obyczajowości w jednym miejscu!

Jesteś domatorem czy podróżnikiem? Wykup pakiet i oglądaj ulubione programy na żywo w Internecie gdziekolwiek jesteś. Przez całą dobę. Bez reklam i bez ograniczeń. Tak jak Ci wygodnie.

TVN24 BiS logo

Dlaczego warto wykupić dostęp do TVN24 BiS online?

‧ Jedno konto dla całej rodziny,
‧ Możliwość oglądania na telefonie, tablecie, komputerze, laptopie i telewizorze,
‧ Transmisja w wysokiej jakości obrazu i dźwięku,
‧ Bez podpisywania wiążących umów.

Jak oglądać TVN24 BiS online?

Oglądaj swój ulubiony serwis informacyjny w czasie rzeczywistym, gdziekolwiek jesteś!

telewizja online

Przez smartfona albo tableta

Pobierz aplikację i oglądaj na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Google Play
alarm dla ziemi studia ekspertów polska i świat

Na komputerze

Oglądaj w swojej przeglądarce internetowej na komputerze lub laptopie.

telewizja w internecie

Na telewizorze

Dzięki Android TV możesz pobrać aplikację i oglądać na dużym ekranie.

Google Play

Dostęp do najpopularniejszych programów telewizyjnych:

  • Fakty po faktach,
  • Dzień na BiS,
  • Fakty o świecie,
  • Byk i niedźwiedź,
  • Czas decyzji,
  • Ekonomista przyszłości,
  • Nasze 20-lecie.

Pobierz bezpłatną aplikację lub oglądaj w przeglądarce

Chcesz mieć dostęp do ulubionych programów zawsze pod ręką? Pobierz naszą bezpłatną aplikację i dobierz pakiet telewizyjny do swoich potrzeb. Oglądaj kanały na żywo, gdzie chcesz i jak Ci wygodnie! Załóż konto, a zapewnisz sobie możliwość korzystania z telewizji internetowej aż na 3 urządzeniach jednocześnie!

Kanały

TVN24 BiS online – FAQ

1.

W jaki sposób działa Telewizja Online?

Telewizja Online wykorzystuje technologię strumieniową, dzięki której możesz być na bieżąco ze swoimi ulubionymi programami na żywo bez względu na to, co robisz i gdzie jesteś.

2.

Co muszę zrobić oglądać TVN24 BiS online na swoim urządzeniu mobilnym?

Aby móc oglądać swój ulubiony kanał na dowolnym urządzeniu, wystarczy pobrać naszą aplikację Telewizja Online, założyć i aktywować konto oraz wybrać pakiet telewizyjny.

3.

Jakie warunki musi spełniać moje urządzenie mobilne, aby móc oglądać na żywo?

Dostęp do oglądania programów na żywo bez ograniczeń wymagane są:

  • dostęp do Internetu,
  • najnowsza wersja przeglądarki internetowej,
  • urządzenia mobilne z systemem Android lub nakładką MIUI.

4.

Na ilu urządzeniach w tym samym czasie mogę oglądać filmy i seriale?

W ramach usługi możesz oglądać ulubione kanały telewizyjne na 3 urządzeniach w tym samym momencie.

5.

Czy TVN24 BiS online można oglądać, jeśli przebywam poza domem?

Tak. Wykupując pakiet, otrzymujesz dostęp do swojej ulubionej stacji bez względu na to, gdzie jesteś. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Usługa działa na terenie całej Polski. Możesz oglądać w naszej bezpłatnej aplikacji lub w swojej przeglądarce.

6.

Czy trzeba się rejestrować?

Możliwość oglądania bez rejestracji dostępna jest przez pierwsze 5 minut. To wystarczająco dużo czasu, abyś przekonał się, że TV online jest doskonałym rozwiązaniem. Po tym czasie, aby zachować dostęp do ulubionych programów bez ograniczeń, konieczne jest założenie konta.

7.

Czy muszę podpisywać długoterminową umowę?

Nie zobowiązujemy naszych Klientów do podpisania umowy. Masz całkowitą swobodę w korzystaniu z naszych telewizyjnych usług. Oferta jest w pełni elastyczna i dopasowana do Ciebie – na starcie wykupujesz pakiet na 30 dni (w formie subskrypcji) lub na określony czas – 6 lub 12 miesięcy, a gdy nie będziesz chciał przedłużyć subskrypcji, najzwyczajniej w świecie nie płacisz za kolejny miesiąc. Sam decydujesz, jak długo z nami będziesz.

8.

Jakie formy płatności akceptujecie?

Płatności pobierane są przez podpięcie karty w formie subskrypcji. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz pamiętać o comiesięcznej opłacie. Dostępna jest również płatność BLIKiem.

Telewizja Online – telewizja w nowoczesnym wydaniu

TV online zrewolucjonizowała tradycyjne sposoby oglądania telewizji. Nic więc dziwnego, że coraz częściej wypiera telewizję naziemną, satelitarną czy kablową. Dzięki niej swoje ulubione kanały telewizyjne masz zawsze na wyciągnięcie ręki – bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz. Od teraz masz możliwość oglądania telewizji na dowolnym urządzeniu bez reklam i bez ograniczeń! Telewizja Online to bogactwo kanałów telewizyjnych, rozrywki, seriali i filmów oraz wiadomości z całego świata, które są dla Ciebie 24h na dobę!

oglądaj online opinie ekspertów
Telewizja
prezentowanie reklam i doborze spersonalizowanych treści
program w każdy dzień

TVN24 BiS na żywo w Internecie – wybierz wygodę

 Już nie musisz przejmować się, że przegapisz emisję ulubionego serialu. Dzięki możliwości korzystania z aplikacji nawet na 3 urządzeniach jednocześnie – nie będzie już walki o pilota, bo każdy członek rodziny może oglądać to, na co ma ochotę!

Oglądaj w dowolnym momencie bez reklam

Od teraz możesz oglądać ulubione programy w dowolnym momencie i miejscu bez żadnych dodatkowych reklam – zarówno przed, w trakcie i po emisji programu!

Telewizja Online bez dodatkowych kosztów

Marzy Ci się dostęp do telewizji? Z Telewizją Online to możliwe! Dzięki transmisji online masz dostęp do wszystkich najważniejszych kanałów telewizyjnych w czasie rzeczywistym, a jest to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowania. Oznacza to, że nie musisz kupować tradycyjnego dekodera, aby być na bieżąco z ulubionymi programami.

Transmisja w wysokiej jakości audio i wideo

Nasza darmowa aplikacja pozwala na oglądanie telewizji przez Internet z zachowaniem wysokiej jakości obrazu i dźwięku, dzięki czemu nic nie umknie Twojej uwadze!

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja