TVN24 Online - Live na żywo dzisiaj | Transmisja TVN 24
Telewizja Online

TVN24 Online

Twoje ulubione programy telewizyjne zawsze z Tobą.

Włącz dużą dawkę sensacji, rozrywki i obyczajowości w jednym miejscu!

TVN24 online – Twoje ulubione programy dostępne na żywo

Jesteś domatorem czy podróżnikiem? Wykup pakiet i zapewnij sobie dostęp do ulubionych programów na żywo w Internecie gdziekolwiek jesteś. Przez całą dobę. Bez reklam i bez ograniczeń. Tak jak Ci wygodnie. Najświeższe informacje i z zagranicy zawsze pod ręką

komentują aktualne wydarzenia

Dlaczego warto wykupić dostęp do TVN24 online?

‧ Jedno konto dla całej rodziny,
‧ Możliwość oglądania na dowolnym urządzeniu,
‧ Transmisja w wysokiej jakości audio i wideo,
‧ Brak zobowiązujących umów.

Jak oglądać TVN24 online?

Oglądaj TVN24 online w czasie rzeczywistym, gdzie chcesz i jak chcesz!

najświeższe informacje i prognozy pogody co pół godziny

Na smartfonie lub tablecie

Pobierz aplikację i oglądaj tak jak Ci wygodnie.

Google Play
kanał fakty po faktach

Na komputerze

Oglądaj w swojej przeglądarce internetowej na komputerze lub laptopie.

kanał TVN24 online

Na telewizorze

Z urządzeniem Android TV możesz pobrać aplikację i oglądać na dużym ekranie.
Google Play

Dostęp do najpopularniejszych programów telewizyjnych:

Pobierz darmową aplikację lub oglądaj w przeglądarce internetowej

Chcesz mieć dostęp do ulubionych programów zawsze pod ręką? Pobierz naszą bezpłatną aplikację i dopasuj pakiet telewizyjny do swoich potrzeb. Oglądaj programy na żywo, tak, jak lubisz wygodnie! Załóż konto, a zapewnisz sobie możliwość korzystania z telewizji online nawet na 3 urządzeniach w tym samym momencie!

poznasz najnowsze wiadomości na temat bieżących wydarzeń

TVN24 online – FAQ

1.

Jak działa Telewizja Online?

Telewizja Online działa w oparciu o technologię strumieniową, dzięki której możesz oglądać swoje ulubione programy na żywo ze stacji program bez względu na to, co robisz i gdzie jesteś.

2.

Jak mogę oglądać TVN24 online na smartfonie?

Nie musisz spełniać żadnych wymagających warunków. Aby móc oglądać TVN24 na dowolnym urządzeniu, pobierz darmową aplikację Telewizja Online, zarejestruj się, aktywuj konto i wybierz dowolny pakiet programów.

3.

Jakie są wymagania, które pozwolą mi oglądać telewizję online na żywo?

Dostęp do oglądania programów na żywo bez ograniczeń potrzebne są:

  • dostęp do Internetu,
  • aktualna wersja przeglądarki internetowej,
  • urządzenia mobilne z systemem Android lub nakładką MIUI.

4.

Na ilu urządzeniach jednocześnie mogę oglądać programy?

W ramach wykupionej usługi możesz oglądać ulubione programy i seriale na 3 urządzeniach jednocześnie.

5.

Czy TVN24 online można oglądać, jeśli jestem poza domem?

Tak. Dzięki wykupieniu pakietu masz dostęp do swoich ulubionych kanałów gdziekolwiek jesteś. Wystarczy Ci dostęp do Internetu. Usługa działa na terenie całej Polski. Możesz oglądać w naszej bezpłatnej aplikacji lub w swojej przeglądarce.

6.

Czy wymagana jest rejestracja?

Możliwość oglądania bez rejestracji dostępna jest przez pierwsze 5 minut. To wystarczająco dużo czasu, abyś przekonał się, że TV online jest strzałem w dziesiątkę. Po tym czasie, aby nadal mieć dostęp do ulubionych programów bez reklam i bez ograniczeń, konieczne jest założenie konta.

7.

Czy konieczne jest podpisanie umowy?

Nie wymagamy podpisania umowy. Masz całkowitą swobodę w korzystaniu z naszych telewizyjnych usług. Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do Twoich potrzeb – na starcie wykupujesz pakiet na 30 dni (w formie subskrypcji) lub na określony czas – 6 lub 12 miesięcy, a gdy nie chcesz przedłużyć subskrypcji, najzwyczajniej w świecie z niej zrezygnujesz. Sam decydujesz, jak długo z nami zostajesz.

8.

Jak pobierane są opłaty?

Preferujemy płatności przez wpięcie karty w formie subskrypcji. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz pamiętać o comiesięcznej opłacie. Dostępna jest również płatność BLIKiem.

Telewizja Online – telewizja w nowoczesnym wydaniu

Telewizja Online zrewolucjonizowała tradycyjne sposoby oglądania telewizji. Nic więc dziwnego, że jest coraz częściej wybieraną alternatywą dla telewizji naziemnej, satelitarnej i kablowej. Dzięki niej swoje ulubione kanały telewizyjne masz zawsze pod ręką – bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz. Od teraz masz możliwość oglądania telewizji na dowolnym urządzeniu bez reklam i bez żadnych! Telewizja Online to dostęp do kanałów telewizyjnych, rozrywkowych, filmów, seriali oraz wydarzeń sportowych i ze świata, które są dla Ciebie 24h na dobę!

oglądaj online TVVN 24
Telewizja
konto do wszystkich usług najbardziej wiarygodne źródła
Telewizja TVN 24

TVN24 na żywo w Internecie – włącz tryb: wygoda

TVN24 online to gwarancja wygody i komfortu. Już nie musisz przejmować się, że przegapisz emisję ulubionego serialu. Dzięki temu, że możesz korzystać z naszej aplikacji nawet na 3 urządzeniach jednocześnie nie będzie już walki o pilota, bo każdy domownik może oglądać to, co będzie chciał!

Oglądaj, kiedy chcesz i bez reklam

Oglądaj ulubione programy w dowolnym momencie i miejscu bez żadnych dodatkowych reklam – zarówno przed, w trakcie i po emisji programu!

Telewizja Online bez dekodera i anteny

Marzy Ci się dostęp do telewizji? Teraz to możliwe! Dzięki transmisji internetowej masz dostęp do popularnych kanałów telewizyjnych w czasie rzeczywistym dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowania. Z czym to się wiąże? Nie musisz dodatkowo kupować tradycyjnego dekodera, aby móc oglądać ulubione seriale i filmy.

Wysoka jakość obrazu i dźwięku

Nasza darmowa aplikacja umożliwia oglądanie telewizji przez Internet z zachowaniem wysokiej jakości obrazu i dźwięku, dzięki czemu nic nie będzie Cię denerwować!

Pozostałe kanały dostępne w naszych pakietach:

Oferty pracy

Ostatnia aktualizacja